Star Wars: Squadrons po raz pierwszy pokazuje swoją rozgrywkę

Star Wars: Squadrons po raz pierwszy pokazuje swoją rozgrywkę

Ogłosiliśmy to w poprzednim artykule w tym tygodniu, w którym rozmawialiśmy o ujawnieniu nowej gry Star Wars przez Electronic Arts. Rozgrywka Star Wars: Squadrons miała zostać pokazana podczas wczorajszego wydarzenia EA Play, a wydawca nie zawiódł graczy. Po raz pierwszy mogliśmy oglądać ekscytujące walki między myśliwcami z Imperium i Nowej Republiki, a także dowiedzieć się wielu rzeczy na temat funkcji Star Wars: Squadrons.

Star Wars: Squadrons zawiera kilka trybów rozgrywki i chociaż cele są różne we wszystkich, wszystkie zapewniają ekscytującą walkę w kosmosie. Istnieje tryb kampanii, w którym wybierzesz swoją stronę i poznasz historię, ale możesz także wziąć udział w bitwach dla wielu graczy. Od ekscytujących walk 5 na 5 w trybie Dogfight, w którym musisz współpracować ze swoją drużyną, aby pokonać przeciwników, aż po ogromne bitwy flotowe, w których Ty i Twoja eskadra weźmie udział w szeregu misji, aby spróbować kontrolować sektor i zniszczyć okręt wojenny wroga, Star Wars: Squadrons oferuje wiele opcji.

 

 

Pilotowanie Twojego statku kosmicznego będzie wymagało czegoś więcej niż celowania i strzelania i będziesz musiał zarządzać zużyciem energii przez swój statek i korzystać z szerokiej gamy urządzeń, w tym min, a nawet wieżyczek, jeśli chcesz pokonać wrogów. Możesz wybierać między różnymi kultowymi statkami kosmicznymi wszechświata Gwiezdnych Wojen, a każdy z nich ma inną rolę w bitwie. Możliwe jest również dostosowanie ich wyglądu i zwiększenie ich możliwości dzięki nowym systemom. EA potwierdziło również, że będziesz w stanie odblokować wszystkie te opcje, po prostu grając w tę grę.

Star Wars: Squadrons wygląda świetnie i wydaje się być całkiem dobrym zamiennikiem dla wszystkich, którzy są zmęczeni Star Wars: Battlefront II. Nie możemy się doczekać, aby móc w to zagrać.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare