Eneba COM
 
 

Star Wars: Squadrons dostaje Baby Yodę

Star Wars: Squadrons dostaje Baby Yodę

Jeśli ktoś powie Ci, że ma wystarczająco dużo powodów, aby nie ufać EA, gdy mówi coś o grze, może nie być zbyt daleko od prawdy. Przynajmniej to możesz wydobyć z tego, co stało się ze Star Wars: Squadrons. Zaledwie kilka tygodni temu EA potwierdziło, że gra nie otrzyma żadnej dodatkowej zawartości po premierze, ponieważ gra była tylko pojedynczym pakietem i uważają ją za kompletną. Niedługo po tym, ogłoszenie okazało się nie do końca prawdziwe, ponieważ Star Wars: Squadrons otrzymuje DLC z okazji debiutu drugiego sezonu serialu The Mandalorian TV. To nie tak, że nie jesteśmy szczęśliwi, że to się dzieje. Przecież kto nie chciałby mieć w kokpicie figurki Baby Yody, jednocześnie unikając ognia wroga z pełną prędkością?

Nowy pakiet DLC o tematyce Mandalorian będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy Star Wars: Squadrons i będzie zawierał figurkę Baby Yody oraz kilka innych kosmetycznych elementów, aby spersonalizować swoje statki w grze. Będziesz mógł je odblokować grając w grę, choć EA nie sprecyzowała, co dokładnie będziesz musiał zrobić, aby je zdobyć. Wszystkie z nich będą dostępne w ramach bonusu Mandalorian Supply Drop, który zostanie zaktualizowany 28 października.

 

star wars squadrons mandalorian

 

Byłoby naprawdę miło, gdyby wydanie tej małej aktualizacji zawartości oznaczało, że deweloperzy zmienili zdanie na temat zawartości popremierowej w Star Wars: Squadrons. Gra oferuje dość ekscytujące doświadczenie i stała się naprawdę popularna wśród fanów Star Wars. Rzecz w tym, że bez względu na to, co EA powie teraz na ten temat, nie będziemy pewni, co się stanie, i to nie bez powodu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare