Star Wars: Squadrons dostaje Baby Yodę

Star Wars: Squadrons dostaje Baby Yodę
27 paź 2020, 15:17

Jeśli ktoś powie Ci, że ma wystarczająco dużo powodów, aby nie ufać EA, gdy mówi coś o grze, może nie być zbyt daleko od prawdy. Przynajmniej to możesz wydobyć z tego, co stało się ze Star Wars: Squadrons. Zaledwie kilka tygodni temu EA potwierdziło, że gra nie otrzyma żadnej dodatkowej zawartości po premierze, ponieważ gra była tylko pojedynczym pakietem i uważają ją za kompletną. Niedługo po tym, ogłoszenie okazało się nie do końca prawdziwe, ponieważ Star Wars: Squadrons otrzymuje DLC z okazji debiutu drugiego sezonu serialu The Mandalorian TV. To nie tak, że nie jesteśmy szczęśliwi, że to się dzieje. Przecież kto nie chciałby mieć w kokpicie figurki Baby Yody, jednocześnie unikając ognia wroga z pełną prędkością?

Nowy pakiet DLC o tematyce Mandalorian będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy Star Wars: Squadrons i będzie zawierał figurkę Baby Yody oraz kilka innych kosmetycznych elementów, aby spersonalizować swoje statki w grze. Będziesz mógł je odblokować grając w grę, choć EA nie sprecyzowała, co dokładnie będziesz musiał zrobić, aby je zdobyć. Wszystkie z nich będą dostępne w ramach bonusu Mandalorian Supply Drop, który zostanie zaktualizowany 28 października.

 

 

Byłoby naprawdę miło, gdyby wydanie tej małej aktualizacji zawartości oznaczało, że deweloperzy zmienili zdanie na temat zawartości popremierowej w Star Wars: Squadrons. Gra oferuje dość ekscytujące doświadczenie i stała się naprawdę popularna wśród fanów Star Wars. Rzecz w tym, że bez względu na to, co EA powie teraz na ten temat, nie będziemy pewni, co się stanie, i to nie bez powodu.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare