Społeczność Helldivers 2 wraca do gry

Społeczność Helldivers 2 wraca do gry

Wydaje się, że Helldivers 2 przetrwało coś, co można uznać za największy błąd wydawcy w historii gier wideo. Decyzja Sony o zmuszeniu graczy PC do utworzenia konta PSN, aby zagrać w grę, wywołała przytłaczającą reakcję społeczności, która przełożyła się na ogromną liczbę negatywnych recenzji i próśb o zwrot pieniędzy. Była ona tak ogromna, że Sony zdecydowało się wszystko odwołać. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy Helldivers 2 wyjdzie z tego cało. Cóż, okazuje się, że społeczność grająca w kooperacyjną strzelankę stworzoną przez Arrowhead Game Studios wie, jak działać w obu kierunkach.

Koordynacja wojskowa

Kluczem do sukcesu w Helldivers 2 jest koordynacja i współpraca między graczami. Postępy w działaniach wojennych zależą od działań tysięcy graczy i wykonywanych przez nich misji, więc społeczność gry jest przyzwyczajona do współpracy. Zademonstrowali to również, aby obalić projekt Sony, a teraz zadziałało jak urok, aby przywrócić grę do miejsca, w którym była tuż przed całym tym dramatem. Społeczność zorganizowała kampanię, aby odwrócić wszystkie negatywne recenzje, które bombardowały grę w reakcji na ogłoszenie Sony, i jak dotąd odniosła spory sukces.

Helldivers 2 odzyskało siły, a jego recenzje zmieniły się z przytłaczająco negatywnych na w większości pozytywne. To kończy ten krytyczny dramat i udowadnia, że społeczność graczy ma wiele do powiedzenia na temat przyszłości gry, zwłaszcza jeśli jest odpowiednio zorganizowana. W obecnych okolicznościach Arrowhead Game Studios wraca do pracy i będzie kontynuować wydawanie zawartości dla Helldivers 2, w tym niewielkiej łatki, która została wydana wczoraj w celu usunięcia niektórych błędów i wprowadzenia ulepszeń balansu broni.

 

 

Przyszłość Helldivers 2 wygląda jasno po nowym świcie, a gra będzie nadal oferować jedno z najlepszych doświadczeń w gatunku. Helldivers 2 naprawdę liczy się dla swoich graczy, walczyli o nią i wygrali bitwę. Pamiętaj, że jeśli chcesz dołączyć do tej fantastycznej społeczności i walczyć o demokrację, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucze do Helldivers 2 na PC.

111.56zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare