Spójrz na Night City w najnowszym filmie z Cyberpunk 2077

Spójrz na Night City w najnowszym filmie z Cyberpunk 2077

Niedawne ogłoszenie drugiego odroczenia daty premiery Cyberpunk 2077 było zdecydowanie dużym szokiem dla wszystkich, którzy od miesięcy czekają na grę. Chociaż prawdą jest, że większość graczy woli czekać nieco dłużej niż dostać niedokończoną grę lub grę, która została ukończona w pośpiechu z wynikającymi z tego problemami, wciąż jest to duże rozczarowanie. Z drugiej strony CD Project Red nadal ujawnia więcej informacji o funkcjach zawartych w grze, a my mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej o świecie Cyberpunk 2077, podczas wczorajszego Night City Livestream. Ujawniono nowe wideo, które pokazuje mnóstwo nowego materiału z Cyberpunk 2077.

Po obejrzeniu wideo jest kilka rzeczy bardzo wyraźnych. Night City jest ogromne, a Cyberpunk 2077 będzie grą RPG, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Ilość możliwości, jakie oferuje graczom gra, wydaje się niewiarygodnie wysoka, a wszelkie opcje, które wybierzesz, historia V będzie ekscytująca i pełna akcji. Ale jeśli pomyślałeś, że w Cyberpunk 2077 będziesz musiał być uwięziony między drapaczami chmur i neonami, zdziwisz się, ponieważ w grze jest więcej rzeczy, niż Night City. Będziesz także mógł eksplorować terytorium otaczające miasto, znane jako Badlands.

 

 

Czekanie do 19 listopada na grę Cyberpunk 2077 nie będzie przyjemne, ale przynajmniej dowiemy się więcej o tej grze. Jedynym problemem jest to, że im więcej o tym wiemy, tym bardziej chcemy w nią grać. Przypominamy, że jeśli chcesz zagrać w Cyberpunk 2077 tak szybko, jak to możliwe, pamiętaj, że będzie bezpłatna aktualizacja dla Xbox Series X i PlayStation 5, więc nie bój się jej kupić na PS4 i Xbox One.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare