Instant Gaming EU
 
 

South Park: Snow Day! zmienia ścieżkę serii

South Park: Snow Day! zmienia ścieżkę serii

Atrakcyjność South Park: Kijek Prawdy i South Park: The Fractured but Whole jest niezaprzeczalna, gdyż obie gry stały się hitem wśród fanów popularnego serialu animowanego współtworzonego przez Matta Stone'a. Jednak trzecia gra inspirowana mieszkańcami małego miasteczka całkowicie zmienia zasady. Kiedy wszyscy spodziewali się, że kolejna gra z serii będzie kolejną przygodówką RPG dla jednego gracza, twórcy South Park: Snow Day! zboczyli z dotychczasowej ścieżki i wymyślili coś zupełnie innego.

Epicka bitwa

South Park: Snow Day! nadal wykorzystuje lekceważący humor i unikalne postacie z serii, aby zaoferować ekscytujące wrażenia, ale pomija mechanikę RPG, aby pozwolić graczom zanurzyć się w epickiej bitwie, w której dzieciaki walczą o przejęcie kontroli nad miastem. Wydarzenia w grze są wywoływane przez straszliwą zamieć, która pokrywa śniegiem całe miasto, co zmusza szkołę do zamknięcia. Od tego momentu South Park: Snow Day! to przede wszystkim przezabawne podejście serii do fabuły i rozgrywki pełnej akcji.

 

 

W South Park: Snow Day! bierzesz udział w ekscytujących bitwach wieloosobowych, które odbywają się w całym mieście. Gra oferuje szeroki wachlarz broni do wyboru, ale kluczem do zwycięstwa w grze jest współpraca z kolegami z drużyny. Dwie główne różnice pomiędzy South Park: Snow Day! a jego poprzednikami, to trójwymiarowa grafika i wysoka regrywalność gry, do czego dążyli zarówno twórcy gry, jak i twórcy serialu.

Walka o miasteczko rozpocznie się 26 marca wraz z oficjalną premierą South Park: Snow Day! na PlayStation 5, Xbox X/S, Nintendo Switch i PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić South Park: Snow Day! w najlepszej cenie na każdą platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare