Nowy Dzieciak powraca w South Park: Snow Day!

Nowy Dzieciak powraca w South Park: Snow Day!

South Park to animowany serial telewizyjny, który od wielu lat jest ulubieńcem fanów. Serial znany jest z satyrycznego i brutalnego humoru, ale także z wyjątkowych bohaterów, grupy dzieci mieszkających w małym miasteczku. Teraz Eric Cartman, Stan Marsh, Kyle Broflovski, Kenny McCormick i Leopold "Butters" Stotch powracają w nowej przygodzie w towarzystwie Nowego Dzieciaka, bohatera poprzednich gier wideo inspirowanych serialem. South Park: Snow Day! przeniesie graczy do kultowego miasteczka w dzień po śnieżycy, która zasypała miasto śniegiem. Szkoła jest zamknięta, co daje dzieciom możliwość zagłębienia się w bardziej ekscytujące sprawy, takie jak na przykład totalna wojna w całym mieście.

Walka o miasto

South Park: Snow Day! przyjmuje zupełnie inne podejście do akcji niż jego poprzednicy i pozwala ci rozpocząć epicką bitwę o miasto. South Park: Kijek Prawdy i South Park: The Fractured But Whole były ekscytującymi grami fabularnymi dla jednego gracza z niesamowitą historią. Jednak South Park: Snow Day! to kooperacyjna gra 3D,  która pozwala maksymalnie czterem graczom wziąć udział w ogromnej bitwie o odzyskanie miasta. Wcielając się w Nowego Dzieciaka, weźmiesz udział w pełnych akcji walkach z hordami wrogów i epickimi bossami. Oczywiście będziesz miał do dyspozycji szeroką gamę broni i mnóstwo niszczycielskich umiejętności. W miarę postępów w grze możesz je ulepszać, aby uczynić je jeszcze potężniejszymi.

W South Park: Snow Day! możesz dostosować wygląd Nowego Dzieciaka, czyniąc go wyjątkowym. Gra oferuje mnóstwo przedmiotów kosmetycznych, które sprawią, że twoja postać będzie najfajniejsza z gangu, ale będziesz musiał być najlepszy na polu bitwy, aby zbudować sobie reputację.

Możesz lepiej przyjrzeć się South Park: Snow Day! w najnowszym materiale wideo, który został niedawno opublikowany podczas Nintendo Direct i prezentuje specjalną wersję gry na hybrydową konsolę Nintendo.

 

 

Premierę South Park: Snow Day! zaplanowano na 26 marca na PlayStation 5, Xbox X/S, Nintendo Switch i PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić w przedsprzedaży South Park: Snow Day! i przygotować się do walki na śniegu tej wiosny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare