K4G BG 4 EN
 
 

South Park: Snow Day! wprowadza do serii rozgrywkę kooperacyjną

South Park: Snow Day! wprowadza do serii rozgrywkę kooperacyjną

Kultowi bohaterowie South Park wkrótce powrócą w nowej odsłonie. South Park to bardzo popularny serial animowany, który ma wielbicieli na całym świecie i którego uniwersum zainspirowało gry wideo. South Park: Kijek Prawdy i South Park: The Fractured But Whole znalazły formułę zapewniającą ekscytującą rozgrywkę, która zawiera lekceważący humor i postacie z serialu animowanego. Teraz nowe studio jest odpowiedzialne za zrobienie tego ponownie w South Park: Snow Day!, nowej odsłonie serii, która będzie zawierać nową historię i wiele nowości.

W South Park: Snow Day!​​​​​​, Question Games, twórcy The Magic Circle, po raz pierwszy ożywią uniwersum z serialu animowanego w 3D. Cartman, Stan, Kyle i Kenny będą cieszyć się dniem bez szkoły z powodu straszliwej burzy, która pokryła miasto śniegiem. Rozpoczną epicką przygodę, w której pojawi się wiele innych postaci dobrze znanych graczom. Pierwsze spojrzenie na South Park: Snow Day! w pierwszym oficjalnym filmie z rozgrywki, w którym Eric Cartman wyjaśnia wszystko, co trzeba wiedzieć o grze w swoim unikalnym stylu.

 

 

Nowy rodzaj doświadczenia

South Park: Snow Day! będzie się znacznie różnić od swoich poprzedników pod względem grafiki, ale także przyjmie nowe podejście do rozgrywki. Gra porzuca wszystkie mechaniki RPG, aby skupić się na bitwach pełnych akcji. W grze zmierzysz się z hordami wrogów i epickimi bossami na polu bitwy, gdzie będziesz walczył, aby pokonać swoich przeciwników. Godnym uwagi dodatkiem do serii w South Park: Snow Day! jest tryb wieloosobowy. Będziesz mógł cieszyć się grą wraz z innymi przyjaciółmi w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

South Park: Snow Day! będzie dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w 2024 roku. Jak zwykle, można znaleźć najlepsze ceny, aby uzyskać cdkey South Park: Snow Day! za pomocą naszej porównywarki.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare