K4G BG 4 EN
 
 

South Park: Snow Day! zadebiutuje wiosną przyszłego roku

South Park: Snow Day! zadebiutuje wiosną przyszłego roku

Zabawa ze śniegiem nie jest czymś, co zwykle robi się wiosną, ale może się to zmienić w 2024 roku. THQ Nordic ogłosiło właśnie oficjalną datę premiery kolejnej odsłony serii gier wideo South Park. South Park: Snow Day! pojawi się na PlayStation 5, Xbox X/S, Nintendo Switch i PC 26 marca 2024 roku.

South Park: Snow Day! będzie zawierał ulubione postacie z popularnego serialu animowanego w nowej przygodzie, która zadecyduje o przyszłości miasta. Zamieć pokryła miasto śniegiem, a szkoła została odwołana. Konsekwencje byłyby znikome gdziekolwiek indziej, ale w South Park ta sytuacja otwiera drzwi do epickiej przygody, w której Nowy Dzieciak dołączy do Cartmana, Stana, Kyle'a i Kenny'ego.

 

 

W przeciwieństwie do South South Park: Kijek Prawdy i South Park: The Fractured But Whole, nowa odsłona serii nie jest przygodówką RPG, a kooperacyjną grą wieloosobową. South Park: Snow Day! będziesz walczył w zaśnieżonym scenariuszu, próbując dowiedzieć się, kto wyczarował zamieć i jak ją powstrzymać, aby miasto wróciło do normy. Gra zawiera ekscytujące bitwy w scenariuszach 3D i cały lekceważący humor ulubionego serialu animowanego.

Edycja kolekcjonerska

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, THQ Nordic ujawniło również zawartość edycji kolekcjonerskiej South Park: Snow Day! Edycja Kolekcjonerska. Jeśli zdecydujesz się na jej zakup, otrzymasz podstawową grę, śnieżną kulę z Wielkim Czarodziejem Cartmanem, gadający uchwyt na papier toaletowy, dzianinową czapkę, karty tarota i oryginalną ścieżkę dźwiękową.

 

 

Jeśli jesteś fanem South Park i chcesz kontynuować przygody Nowego Dzieciaka, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty kluczy South Park: Snow Day!.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare