Instant Gaming EU
 
 

South Park: Snow Day! wygląda ekscytująco w zapowiedzi rozgrywki

South Park: Snow Day! wygląda ekscytująco w zapowiedzi rozgrywki

South Park: Snow Day! wkrótce przywróci dzieciaki z kultowego miasteczka z serialu na linię frontu, i to nie w metaforyczny sposób. W grze chodzi o ekscytującą bitwę, która rozgrywa się na ulicach. Dzieciaki nie muszą chodzić do szkoły ze względu na skutki tajemniczej zamieci, a to służy jako pretekst do puszczenia wodzy fantazji i wyruszenia w kolejną przygodę pełną satyrycznego humoru. Jednak tym razem nie jest to przygoda RPG, ale ekscytująca bitwa z walką pełną akcji.

W South Park: Snow Day! twórcy chcieli zaoferować doświadczenie znacząco różniące się od innych gier inspirowanych serialem i udało im się to. W opublikowanym niedawno przez serwis IGN materiale wideo można obejrzeć zapowiedź gry South Park: Snow Day! komentowaną przez współtwórcę South Park, Matta Stone'a.

Wideo rzuca nieco światła na różne mechaniki rozgrywki w grze, w tym system ulepszania umiejętności postaci, broń i nie tylko. South Park: Snow Day! wygląda niesamowicie i dynamicznie, a jego regrywalność będzie znacznie wyższa niż w poprzednich grach, zwłaszcza jeśli podzielisz się zabawą ze znajomymi w trybie kooperacji dla wielu graczy.

 

 

Podczas gdy część społeczności chciałaby zobaczyć bitwy PvP w South Park: Snow Day! w celu walki z przyjaciółmi, nie wydaje się to być w planach twórców, przynajmniej na razie.

Już za dwa tygodnie będziecie mogli dołączyć do dzieciaków z South Parku i walczyć o miasto. Pamiętaj, że możesz zamówić w przedsprzedaży i kupić South Park: Snow Day! w najlepszej cenie za pomocą porównywarki w dowolnym momencie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare