Shin Megami Tensei V: Vengeance zapowiedziane na wszystkie konsole i PC

Shin Megami Tensei V: Vengeance zapowiedziane na wszystkie konsole i PC

Podczas Nintendo Direct, ATLUS zapowiedział Shin Megami Tensei V: Vengeance na PlayStation 4|5, Xbox One|Series, Switch oraz PC poprzez Steam i Microsoft Store. Gra zostanie wydana na całym świecie 21 czerwca. Zamówienia przedpremierowe zostaną otwarte 27 lutego. Shin Megami Tensei V: Vengeance to ulepszona wersja gry Shin Megami Tensei V, która pierwotnie ukazała się na konsolę Switch w listopadzie 2021 roku.

Sprawdź opis Shin Megami Tensei V: Vengeance według ATLUS:

Wróć do postapokaliptycznego Tokio z nową historią zawierającą nowe lokalizacje, demony i wybory do podjęcia w Shin Megami Tensei V: Vengeance.

Wybierz swoją ścieżkę 21 czerwca 2024 roku!

Fizyczne i cyfrowe zamówienia przedpremierowe na PlayStation 5, PlayStation 4, Steam, Xbox Series X|S, Xbox One i PC rozpoczną się 27 lutego 2024 roku.

Fizyczne zamówienia przedpremierowe na Nintendo Switch również rozpoczną się 27 lutego 2024 roku. Szczegóły dotyczące cyfrowych zamówień przedpremierowych na Nintendo Switch zostaną ogłoszone później.

 

 

Streszczenie Shin Megami Tensei V rozpoczyna się od makabrycznego miejsca zbrodni w Tokio. Wracając do domu, bohater przecina z nią ścieżki, a ten nieplanowany objazd pozostawia go nieprzytomnego i pochowanego. Następnie budzi się w Da'at, opuszczonej krainie spustoszonej przez apokalipsę. Zanim wygłodniałe demony pozbawiają go życia, pojawia się zbawienie, łącząc siły z bohaterem, by stać się potężną istotą, ani człowiekiem, ani demonem: Nahobino.

Shin Megami Tensei V: Vengeance to kompletna gra RPG, którą mogą cieszyć się zarówno nowi, jak i starzy fani. Na początku gry gracze będą mogli wybrać jedną z dwóch ścieżek: historię opowiedzianą w Shin Megami Tensei V, Canon of Creation, lub zupełnie nową ścieżkę, Canon of Vengeance. Ten dramatyczny wątek zemsty wprowadza nowe postacie, enigmatyczną grupę demonów zwaną Qadištu oraz nowy loch i mapę do zbadania. Dodatkowo, oryginalny system walki z Shin Megami Tensei V, który łączy eksplorację scenariusza i fuzję demonów, został ulepszony i rozszerzony w najnowszym tytule z serii.

Na razie nie wiemy, czy Vengeance będzie sprzedawane jako DLC, czy po prostu jako samodzielna gra. Biorąc pod uwagę osiągnięcia ATLUS i ich ponowne wydania zaktualizowanych wersji, takich jak Persona 5 Royal, założymy się, że Shin Megami Tensei V: Vengeance będzie samodzielną i kompletną grą. Jednak DLC z Dagdą i Konohaną Sakuyą jest zaplanowane na 21 czerwca, co może wskazywać, że będzie sprzedawane osobno i ewentualnie w pakiecie z Shin Megami Tensei V: Vengeance.

Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszej porównywarki. Już teraz możesz zdobyć klucz Shin Megami Tensei V z najlepszymi ofertami, a w przyszłości dodamy najtańsze klucze cyfrowe do Shin Megami Tensei V: Vengeance, abyś mógł wkroczyć do postapokaliptycznego świata.

  • Oficjalna strona : Shin Megami Tensei V
  • Kategorie :
  • Edytor : Atlus
  • Deweloper : Atlus
  • Tryby :
  • Data wydania : 12 listopada 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare