Seer to nowa postać w Apex Legends

Seer to nowa postać w Apex Legends

Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, Ubisoft wskoczył na arenę wieloosobowych gier strzelanin free-to-play z nową grą, ale istnieje mnóstwo innych opcji już dostępnych dla graczy. Jeśli chodzi o battle royale konkretnie, twórcy serii Titanfall wymyślili własną opcję jakiś czas temu.Apex Legends został wydany w 2019 roku i od tego czasu dość mocno się rozrósł przez kilka sezonów z nowymi postaciami i funkcjami, które rozszerzyły doświadczenie, które udało się ustanowić na szczycie list przebojów, rzucając wyzwanie innym grom, takim jak Fortnite i Call of Duty: Warzone.

Apex Legends ma dość stabilną bazę graczy i zapewnia ekscytujące wrażenia z rywalizacji battle royale w kilku trybach rozgrywki. Z wieloma Legendami do wyboru, gra oferuje szeroki wachlarz sposobów angażowania innych w walkę, ponieważ każda z postaci posiada unikalne umiejętności. Respawn Entertainment wkrótce doda do tej listy nową Legendę. Seer to tajemnicza postać, która pojawi się w Apex Legends w przyszłym miesiącu, w 10. sezonie gry. Nie sprecyzowano jeszcze nic na temat jego umiejętności, ale wygląda na to, że będzie mógł kontrolować mikrodrony. Filmik z jego historią możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Kolejny sezon dla Apex Legends przyniesie także inne nowości w grze, w tym rankingowe areny, zaktualizowany World's Edge i potężny lekki karabin maszynowy Rampage. Nowy sezon zostanie udostępniony dopiero 3 sierpnia, ale Respawn ujawni więcej szczegółów na jego temat podczas imprezy EA Play Live, która odbędzie się już za kilka dni. Jeśli jeszcze nie odkryłeś Apex Legends przed nowym sezonem, masz jeszcze sporo czasu, aby go odkryć. Wystarczy, że założysz konto na oficjalnej stronie Apex Legends za darmo, aby wskoczyć do gry.

39.38zł
Apex Legends
Apex Legends
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare