K4G BG 4 EN
 
 

Odkryj zdolności Fuse'a w Apex Legends

Odkryj zdolności Fuse'a w Apex Legends

W zeszłym tygodniu mogliśmy poznać historię nowej postaci w Apex Legends w nowym filmie. Walter “Fuse” Fitzroy jest dość niebezpiecznym najemnikiem, który ma talent do materiałów wybuchowych. Został mistrzem Bone Cage w walkach Salvo na arenie, ale szukając bardziej wymagających zawodów, teraz weźmie udział w Grach Apex. W wyniku małej kłótni ze swoją byłą przyjaciółką i koleżanką z drużyny Maggie, Fuse stracił ramię, które zostało zastąpione cybernetycznym, które również całkiem dobrze mu służy w walce z kilkoma ukrytymi sztuczkami.

 

 

Zdolności Fuse'a dowodzą, że chodzi mu o wielkie eksplozje. Jest w stanie przenosić więcej granatów niż inne postacie i rzucać nimi dalej, co daje mu ogromną przewagę w walce, gdyż jest w stanie bombardować każdego przeciwnika z bezpiecznej pozycji. Jego umiejętności taktyczne pozwalają mu rzucić bombę kasetową, która rozdziela się na kilka min ogłuszających. Obejmuje ona duży obszar i pozwala mu ogłuszyć kilku wrogów naraz, jeśli jest odpowiednio wycelowana. Wreszcie, kiedy Fuse używa swojego ultimatum, strzela swoją spersonalizowaną wyrzutnią rakiet, znaną jako Wally. Broń wystrzeliwuje wybuchowy pocisk, który powoduje deszcz ognia z nieba i tworzy śmiercionośny krąg płomieni.

 

 

Fuse będzie świetnym dodatkiem do listy grywalnych postaci w Apex Legends i da graczom nowy powód do niepokoju o ich pozycję w grze, zwłaszcza jeśli lubią przebywać blisko swoich kolegów z drużyny. Z Fusem, darmowa strzelanka Battle Royale od Respawn Entertainment oferuje łącznie 17 grywalnych postaci. Fuse będzie dostępny w grze po rozpoczęciu 8 sezonu Apex Legends 2 lutego. Jest całkiem prawdopodobne, że gra zostanie uruchomiona na Nintendo Switch tego samego dnia.

99.71zł
Apex Legends
Apex Legends
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare