Fuse przybędzie do Apex Legends w przyszłym sezonie

Fuse przybędzie do Apex Legends w przyszłym sezonie
19 sty 2021, 14:00

Mimo że liczba dostępnych dla graczy darmowych gier battle royale rośnie z roku na rok, grze Apex Legends udało się zająć dla siebie miejsce wśród najpopularniejszych w tym gatunku. Twórcy Titanfall wykonali całkiem niezłą robotę z grą i miała ona spektakularny start, który przyciągnął uwagę wielu graczy dwa lata temu. Od tego czasu gra otrzymała sporo aktualizacji i zmian, a graczom udostępniono wiele nowych legend. Wraz z nadchodzącym rozpoczęciem Sezonu 8 w Apex Legends, Respawn Entertainment przedstawiło Fuse, nowego bohatera, który dołączy do grona Legend 2 lutego 2021 roku.

 

 

Fuse będzie 16. bohaterem w Apex Legends i jak widać na powyższym filmie, jest on "gościem, który najpierw strzela, a potem pyta". Jest miłośnikiem materiałów wybuchowych i ma duże doświadczenie jako wojownik w Salvo, gdzie udało mu się zdobyć tytuł mistrza Bonecage. Po utracie prawej ręki, została ona zastąpiona mechaniczną, która jest całkowicie funkcjonalna i może ukryć w sobie kilka sztuczek, jeśli wierzyć niektórym z informacji ujawnionych ostatnio przez data minerów. Jego ramię miałoby mieć wbudowaną wyrzutnię granatów, a na plecach miałby potężne działko, które wykorzystywałoby jego ostateczną zdolność, The Motherlode, co pozwoliłoby mu na wystrzeliwanie z niego rakiet do zadawania obrażeń zapalających.

Nowa postać będzie tylko jedną z nowości, które Sezon 8 wprowadza do Apex Legends. King's Canyon został przekształcony i pojawi się nowy karabin karabin z dźwignią, Repeater 30-30, który pozwoli graczom na niszczenie wrogów z daleka pociskami dużego kalibru. Więcej informacji na temat Sezonu 8 Apex Legends powinno być dostępnych przed startem w przyszłym miesiącu.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare