Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Apex Legends nie będzie łączyć graczy z konsol i PC

Apex Legends nie będzie łączyć graczy z konsol i PC
27 lip 2020, 20:14

Istnieje wiele czynników, które gracze mogą poprawić, aby uzyskać lepsze wyniki podczas gry w pierwszoosobowych strzelaninach, ale są też pewne rzeczy, które mają wpływ na Twoją rozgrywkę, których nie możesz kontrolować. Jest to szczególnie istotne, gdy mówimy o zawodach na najwyższym poziomie, gdzie opóźnienie może być kwestią życia i śmierci dla Twojej postaci. Jeśli grasz na platformie, która jest lepsza lub pozwala na grę z szerszym polem widzenia, na pewno uzyskasz przewagę nad graczami, którzy nie są w tej samej sytuacji, a to jest coś, co dotyczy graczy Apex Legends za każdym razem, gdy crossplay jest przywoływany w każdej rozmowie. 

Gracze grający na PC zazwyczaj mają dostęp do szybszych i potężniejszych maszyn niż ci, którzy grają na konsolach, co oznacza, że na tym samym poziomie umiejętności ci gracze, którzy mają wysokiej klasy PC, mogą zobaczyć innych graczy z większej odległości, zyskując nad nimi znaczącą przewagę. Dlatego też, kiedy Respawn Entertainment ogłosił, że wprowadza cross-play w Apex Legends, nie wszyscy byli z tego zadowoleni i pewne wątpliwości w tej kwestii zaczęły niepokoić sporą liczbę graczy.

 

 

Aby rozwiązać ten problem, twórcy serii Titanfall postanowili nie mieszać graczy PC z tymi grającymi na konsolach. Zostało to ujawnione przez inżyniera oprogramowania Respawn Jake'a Smullina w filmiku na Tik Toku w którym potwierdza on, że "Będziesz w lobby crossplay na PC tylko wtedy, gdy będziesz miał w swojej drużynie gracza PC".

Choć może się wydawać, że jest to coś sprzecznego z tym, do czego z założenia dąży wdrożenie systemu cross-play, gdzie gracze wspólnie grają na różnych platformach, to jednak jest to prawdopodobnie najłatwiejszy sposób radzenia sobie z problemem, który nie powinien już przeszkadzać graczom. To również toruje drogę dla Apex Legends, aby nadal być jedną z najczęściej rozgrywanych gier Battle Royale w rywalizacji, która staje się trudniejsza każdego dnia, z tak wieloma innymi grami dodającymi funkcje Battle Royale do swoich rozgrywek.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare