Instant Gaming EU
 
 

Apex Legends dodaje nowe sezonowe treści

Apex Legends dodaje nowe sezonowe treści

Respawn stale dodaje nowe treści, aby poprawić wrażenia, jakie oferuje graczom Apex Legends. Sezon 5 gry rozpoczął się nie tak dawno temu, a teraz przynosi ciekawe dodatki do gry. Pierwszy to sezonowa misja, w której gracze będą zajęci przez cały sezon, próbując odblokować nowe nagrody, wypełniając różne cele.

 

 

Zadanie to nazywa się "The Broken Ghost" i wymaga od graczy codziennego zbierania pakietów skarbów, biorąc udział w kompetetywnych meczach Apex Legends w tym Duetach, Triach, trybach Limited-Time i Rankedach. Te pakiety dają im nagrody, takie jak Battle Pass XP, materiały rzemieślnicze i pakiety Apex, ale także nowe Łowy. Te polowania to cotygodniowe misje, w których możesz dołączyć do innych graczy, aby przeżyć przygodę w Kings Canyon i odzyskać fragmenty artefaktu. Za każdym razem, gdy ukończysz polowanie, odkryjesz część historii The Broken Ghost, a jeśli uda Ci się odzyskać dziewięć części relikwii, będziesz mógł „zanurkować w przeszłość i odkryć tajemnicę, na którą Outlands mogą nie być gotowi” według Respawn.

W tym sezonie dostępnych jest w sumie 45 Treasure Packów i możesz odblokować tylko jeden dziennie. Co pięć paczek odblokujesz polowanie, i możesz zdobyć tylko fragmenty artefaktów z polowań, które rozpoczniesz, nawet jeśli możesz brać udział w polowaniach innych ludzi, lub gdy inni graacze dołączą do Twoich. Dlatego zdobycie The Broken Ghost sprawi, że będziesz zajęty przynajmniej przez kilka tygodni.

Sezon 5 dodał także inne nowości do Apex Legends, jak zupełnie nowa postać, Loba. Jest złodziejką, która dorastała po tym, jak była świadkiem morderstwa jej rodziców z rąk udawanego Revenanta, a teraz chce się zemścić.

 

 

 

44.59zł
Apex Legends
Apex Legends
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare