You are here
We also support
 
 
 
 

Risk of Rain 2 świętuje swoją rocznicę darmową aktualizacją

Risk of Rain 2 świętuje swoją rocznicę darmową aktualizacją
24 mar 2021, 13:30

Seria Risk of Rain jest częstym wyborem dla tych, którzy szukają ekscytującego doświadczenia roguelike, które łączy platformówki i mnóstwo akcji i pokazuje, że jeśli pracujesz wystarczająco ciężko, możesz osiągnąć wielkie rzeczy w świecie gier wideo z dobrym pomysłem. Risk of Rain rozpoczął się jako projekt studencki i został sfinansowany za pośrednictwem Kickstartera oraz udało mu się przyciągnąć uwagę wielu graczy. Wydanie Risk of Rain 2 w sierpniu 2020 roku, umocniło dewelopera Hopoo Games jako studio indie i przeniosło rozgrywkę na nowy poziom z jeszcze bardziej ekscytującymi funkcjami. Teraz, dwa lata po tym, jak Risk of Rain 2 weszło do programu Early Access na Steamie, gra świętuje swoją rocznicę darmową łatką, która dodaje zawartość, która została pominięta w wersji startowej oraz kilka dodatkowych niespodzianek.

Naszym celem w tej aktualizacji jest naprawdę wzbogacenie i dopełnienie podstawowej wersji gry, a także podziękowanie wszystkim naszym fanom, którzy wspierali nas w ramach Wczesnego Dostępu. Głównym celem tej aktualizacji jest powrót do starych elementów i dopracowanie zawartości, która nie dotarła do wydania 1.0 - dodaliśmy około 88 wpisów do lore. Podziękowania dla Sivelosa za pomoc w wykonaniu ciężkiej pracy przy tych wpisach.

Gracze Risk of Rain 2 będą mogli od jutra wybrać nowego ocalałego, który będzie dostępny w grze. Bandyta był dostępny podczas fazy testowej i był jednym z ulubieńców modderów. Będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się, która jego wersja będzie dostępna, ale jest całkiem prawdopodobne, że będzie on wyposażony w pistolety oraz kilka rodzajów materiałów wybuchowych, w tym bomby dymne.

 

 

Hopoo Games wykorzystało również tę okazję, aby porozmawiać o przyszłości Risk of Rain 2. Planują wydać pierwsze rozszerzenie do gry w ostatnim kwartale 2021 roku i przyniesie ono nowych ocalałych, przedmioty, bossów, zdarzenia losowe i wiele więcej. Zatrudnili więcej osób do pracy nad konsolową wersją gry, a ich celem jest uruchomienie nowej zawartości w tym samym czasie na wszystkich platformach. To zdecydowanie świetna wiadomość dla tych, którzy grają w Risk of Rain 2 na konsolach.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare