Deweloper Risk of Rain 2 szczegółowo opisuje zawartość popremierową

Deweloper Risk of Rain 2 szczegółowo opisuje zawartość popremierową

Risk of Rain 2 opuścił niedawno Early Access, a deweloper Hopoo Games zagłębił się w szczegóły, aby ujawnić, jakie są plany rozszerzenia gry poza jej obecny stan w przyszłości. Kontynuacja uznanej gry 2D roguelike była ryzykownym posunięciem z ich strony, ponieważ jest zupełnie inna niż jej poprzedniczka. Risk of Rain 2

oferuje środowiska w 3D i kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy, aby dostarczyć emocjonujących wrażeń z gry typu roguelike, które zostały pozytywnie odebrane przez graczy. Druga część ulepsza system rozgrywki pierwszej gry o nowe funkcje, ale nadal oferuje losowo wygenerowaną przygodę, w której gracze muszą zlokalizować teleporter na każdym poziomie, a następnie bronić się przed atakiem hord obcych, dopóki nie będą mogli uciec. Trudność gry zwiększa się co kilka minut, co sprawia, że przygoda staje się trudniejsza, im dłużej pozostajesz na danym etapie.

 

 

Jeśli chodzi o przyszłość Risk of Rain 2, deweloper Hopoo Games planuje przejść na strategię bardziej "zrównoważonego, kreatywnego rozwoju". Rozpocznie się ona od nadchodzącej darmowej aktualizacji treści na wszystkich platformach, po której nastąpi premiera płatnych dodatków, które powinny pojawiać się raz lub dwa razy w roku. Będą to rozszerzenia tematyczne, takie jak "Void Expansion" lub "Impansion", a twórcy gry chcą, aby zamiast kilku elementów lub postaci, dodawały do gry znaczną część nowej zawartości. Zawartość, która musiała zostać pominięta w początkowej wersji Risk of Rain 2 aby trafić na datę premiery, może w pewnym momencie znaleźć do niej drogę powrotną.

 

 

Kolejną rzeczą, którą deweloperzy mają w zanadrzu dla Risk of Rain 2 jest wsparcie modów, czegoś, czego domagali się gracze i co będzie stopniowo dodawane w nadchodzących aktualizacjach. Oczywiście, takie dodatki jak te, zmiany balansu i poprawki błędów będą dostarczane przez darmowe aktualizacje.

Ogólnie rzecz biorąc, przyszłość wygląda dobrze dla Risk of Rain 2. Jeśli chcesz wypróbować grę, możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare