Instant Gaming EU
 
 

Risk of Rain 2 ogłasza swoją wersję 1.0

Risk of Rain 2 ogłasza swoją wersję 1.0

Dostępny w systemie Early Access od ponad roku, Risk of Rain 2 pierwotnie miał wydać swoją ostateczną wersję na wiosnę, ale Hoopoo Games zdecydowało się go przełożyć. Rzeczywiście, w maju wiedzieliśmy, że Risk of Rain 2 ukaże się w sierpniu, a teraz znamy dokładną datę, ponieważ deweloperzy właśnie ją ogłosili. 11 sierpnia to wybrana data wydania Risk of Rain 2 w wersji 1.0 na PC.

Ogłoszenie zostało dokonane na oficjalnej stronie gry na Steam. Można by pomyśleć, że to opóźnienie ma coś wspólnego z sytuacją z ostatnich kilku miesięcy, ale kiedy deweloperzy ogłosili to opóźnienie w maju, wyjaśnili, że tak nie było i że Risk of Rain 2 po prostu potrzebuje trochę więcej polerowania zanim ujawni się w swojej ostatecznej wersji.

Wraz z ogłoszeniem tej daty wydania, Hoopoo Games skorzystało z okazji, aby podziękować graczom, którzy uczestniczyli w Early Access, a także opowiedzieć o wersji 1.0 na konsolach.

Wspólnie świetnie się bawiliśmy przechodząc przez Early Access i zawsze będziemy wdzięczni za cierpliwość i emocje, jakie okazała nasza społeczność. Będziemy mieli więcej informacji na temat premiery 1.0 na konsolach w przyszłości - ale powinna ona być bardzo podobna do poprzednich premier konsolowych.

 

 

Wersja 1.0Risk of Rain 2 wersja 1.0 będzie oczywiście zawierała nową zawartość, w tym nowego ocalałego, Kapitana, ostatni poziom i ostatniego bossa, ale także mnóstwo nowych przedmiotów. Risk of Rain 2 jest, podobnie jak jego poprzednik Risk of Rain, kooperacyjnym rogue-like, w którym może grać od 1 do 5 graczy. Każdy poziom jest inny i generowany losowo, więc każda gra jest wyjątkowa. Ponadto, im więcej czasu gracze spędzają na danym poziomie, na przykład na zbieraniu sprzętu, tym bardziej wzrasta poziom trudności.

Jeśli lubisz wyzwania, prawdopodobnie pokochasz grę Risk of Rain 2 i możesz już ją dostać w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : Risk of Rain 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Gearbox Software
  • Deweloper : Hopoo Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 11 sierpnia 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare