Instant Gaming EU
 
 

2021 przyniesie wiele zmian w Risk of Rain 2

2021 przyniesie wiele zmian w Risk of Rain 2

Deweloper Hopoo Games wykonał całkiem niezłą robotę z Risk of Rain 2 i jego poprzednikiem. W wyniku tego studio indie rozwija się i podwaja liczbę pracujących w nim programistów. Będzie to miało całkiem pozytywny wpływ na Risk of Rain 2, ponieważ dodatkowe osoby będą mogły dostarczać więcej treści do gry i to szybciej. Widać to w planach studia na rok 2021, które niedawno zostały ujawnione w poscie na Steamie.

Po pierwsze, Risk of Rain 2 otrzyma darmową, rocznicową aktualizację w marcu 2021 roku, która polepszy jakość wraz z niektórymi treściami, które zostały pominięte w premierze gry. Obejmuje ona nowego ocalałego, nowego bossa, nowe umiejętności i wiele innych. Aktualizacja przyniesie także wewnętrzne zmiany w obsłudze modderów. Ale duży dodatek pojawi się znacznie później, pod koniec 2021 roku, wraz z wydaniem pierwszego płatnego rozszerzenia dla Risk of Rain 2. Nie ma jeszcze nazwy, ale deweloperzy chcą umieścić w nim całkiem sporą ilość treści, w tym więcej postaci do gry, nowych wrogów, przedmioty, etapy, zdarzenia losowe, nowy tryb gry i wiele innych nowości. Nie będzie to małe DLC, ale pełne rozszerzenie, które doda nową zawartość do prawie każdego aspektu gry.

 

 

Mimo, że Risk of Rain 2 nie brakuje w tej chwili zawartości, ponieważ jej powtarzalność jest już dość wysoka dzięki losowości każdej gry, otrzymywanie większej zawartości będzie bardzo mile widziane przez fanów, bo będzie to oznaczać, że możliwości w grze rosną. Dodanie większej ilości przedmiotów do zebrania i więcej umiejętności doprowadzi do nowych, potężnych kombinacji, które gracze będą musieli odkryć. Możliwości stają się jeszcze większe, jeśli weźmiemy pod uwagę kooperacyjny multiplayer

 

  • Oficjalna strona : Risk of Rain 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Gearbox Software
  • Deweloper : Hopoo Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 11 sierpnia 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare