Instant Gaming EU
 
 

Reżyserzy Avowed dzielą się kolejnymi szczegółami na temat gry

Reżyserzy Avowed dzielą się kolejnymi szczegółami na temat gry

Avowed to nadchodząca przygodowa gra RPG od Obsidian Entertainment, która ukaże się jeszcze w tym roku. Studio wykorzystuje całe swoje doświadczenie w tworzeniu gier z głęboką narracją, aby opracować ekscytującą przygodę osadzoną w Living Lands, specyficznym regionie świata Eora. To uniwersum będzie bardzo dobrze znane wielu fanom gatunku RPG, ponieważ jest to to samo miejsce, które można odwiedzić w Pillars of Eternity. Avowed zaoferuje jednak zupełnie inne spojrzenie na ten świat, gdyż jest to pierwszoosobowa gra fantasy RPG akcji. W grze wcielimy się w wysłannika wysłanego w celu zbadania pogłosek o rozprzestrzeniającej się zarazie w Żywych Ziemiach.

Avowed umieści cię w rozległym świecie fantasy zaludnionym przez tajemnicze stworzenia i zaoferuje ci wiele możliwości stawienia czoła niebezpieczeństwom Żywych Ziem. Możesz rozwijać różne umiejętności, aby walczyć z wrogami, a także możesz pozyskać pomoc towarzyszy, którzy będą cię wspierać w twoich wysiłkach.

Eksploruj Eorę jak nigdy dotąd

Niedawno odkryliśmy więcej szczegółów na temat Avowed w filmie skomentowanym przez reżyserów gry. Materiał zawiera szczegółowy przegląd wielu aspektów gry i ujawnia lokacje, mechanikę walki oraz rozgałęzioną fabułę, w której twoje decyzje mają znaczenie.

 

 

Avowed ma stać się jedną z największych premier 2024 roku w gatunku RPG i powinno być szczególnie popularne wśród tych, którzy kochają gry ze świetną fabułą. Na grę będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, ponieważ pojawi się ona dopiero jesienią. Jednak Obsidian Entertainment z pewnością da nam więcej szans, aby dowiedzieć się więcej o grze wcześniej. Oczywiście pamiętaj, że najlepsze oferty na zamówienie Avowed w przedsprzedaży będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare