Resident Evil Village pojawi się w 2021 roku

Resident Evil Village pojawi się w 2021 roku

Sony zrobiło to ponownie. Wydarzenie Future of Gaming, które odbyło się wczoraj w celu ujawnienia PlayStation 5, było wielkim sukcesem, który zaskoczył wszystkich. Pokazano nie tylko konsolę nowej generacji, ale ogłoszono też sporo gier. Wśród nich jedną z najważniejszych jest nowa odsłona serii Resident Evil, która została nazwana Resident Evil Village chociaż większość ludzi po prostu nazywa ją Resident Evil 8. Została ogłoszona z imponującym trailerem, który ujawnia trochę fabuły i klimatu gry i musimy powiedzieć, że też wyglądają niesamowicie.

Resident Evil Village będzie kontynuowała historię po wydarzeniach w Resident Evil 7 i zabierze Ethana i jego żonę Mię do europejskiej wioski, ale to coś innego niż ta, którą moglibyśmy odwiedzić w Resident Evil 4. Chociaż powody, dla których para się tam znalazła, nie są jasne, wideo ujawnia, że ​​mieszkańcy tego miejsca ukrywają straszne sekrety i że niektóre potwory czają się w cieniach zaśnieżonej wioski. Mimo że w filmie nie ma żadnych odniesień do Umbrella, nie możemy zagwarantować, że zła korporacja nie ma nic wspólnego z wydarzeniami i będziemy musieli poczekać, aż więcej informacji o Resident Evil Village zostanie ujawnionych w kolejnych miesiącach.

 

 

Film nie zdradza wiele na temat rozgrywki w grze, ale jedno jest jasne, że Resident Evil Village zostanie rozegrana w widoku pierwszoosobowym. To dobra wiadomość dla fanów tej serii, ponieważ oznacza, że poziom zanurzenia w Resident Evil Village będzie dość wysoki, a to naprawdę potrzebne, aby mieć najlepsze wrażenia podczas grania w horrory.

Jak dotąd nie ujawniono daty premiery Resident Evil Village, ale gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X i PC w przyszłym roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare