K4G BG 4 EN
 
 

Poncle prezentuje kooperacyjny tryb wieloosobowy Vampire Survivors

Poncle prezentuje kooperacyjny tryb wieloosobowy Vampire Survivors

Zapowiedź trybu kooperacji kanapowej dla wielu graczy w grze Vampire Survivors sprawiła, że legion fanów roguelike'owej gry akcji od Poncle jest dość podekscytowany. Możliwość dzielenia się zabawą z kilkoma przyjaciółmi siedzącymi obok Ciebie wydaje się tak ekscytująca, jak to tylko możliwe, ponieważ pozwoli na wiele kombinacji niszczycielskich kombinacji broni i jeszcze większych wyzwań. Ale czy gra, która już wyświetla setki wrogów na ekranie, poradzi sobie z takim graficznym przeciążeniem wiązek, pocisków i eksplozji? Geo Morgan, starszy menedżer ds. marketingu w firmie Poncle, w niedawnej publikacji na Xbox Wire przedstawił nam nieco informacji na temat nowego trybu rozgrywki.

Kontrolowany chaos

Morgan ujawnił, że można dodać do trzech graczy do gry wieloosobowej tuż przed rozpoczęciem poziomu, nawet w bieżącym pliku zapisu. Każdy gracz wybiera inną postać, a system zdobywania poziomów otrzymał pewne poprawki dla trybu wieloosobowego. Pasek doświadczenia będzie wspólny dla wszystkich graczy, ale będą oni awansować po kolei. Kiedy gracz umiera, zostawia trumnę, która ostatecznie posłuży jako punkt odrodzenia, pod warunkiem, że reszta grupy nadal żyje.

W trybie wieloosobowym rozgrywka będzie tak chaotyczna, jak można się spodziewać po Vampire Survivors. Liczba broni, które każdy gracz może wybrać, zmienia się w zależności od tego, ilu graczy jest obecnych w grze, ale to od nich zależy, czy chcą strategicznie rozdzielić broń, czy po prostu zrabować wszystko, co się da. Ponieważ wszyscy gracze dzielą jeden ekran, będziesz musiał koordynować swoje działania ze znajomymi, jeśli chcesz eksplorować mapę.

Jeśli zastanawiasz się, jaki chaos może rozpętać na ekranie czterech graczy Vampire Survivors, powinieneś obejrzeć najnowszy film z rozgrywki prezentujący tryb wieloosobowy, dzięki uprzejmości IGN.

 


Lokalny tryb kooperacji dla wielu graczy pojawi się w Vampire Survivors w przyszły poniedziałek wraz z premierą gry na Nintendo Switch. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty gier wideo i kupić tanio Vampire Survivors , jeśli nie chcesz przegapić jednego z największych niezależnych hitów ostatnich lat.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare