Eneba COM
 
 

Pojazdy w Cyberpunku 2077 wyglądają niesamowicie

Pojazdy w Cyberpunku 2077 wyglądają niesamowicie

 Z Cyberpunkiem 2077 gotowym na nadchodzące wydanie, CD Projekt Red nie ustaje w informowaniu o funkcjach gry. Wczorajszy Night City Wire na żywo pozwolił nam ponownie zanurzyć się w świecie Cyberpunka 2077, tym razem skupiając się na pojazdach, którymi będziemy mogli jeździć w grze. Odkryliśmy szeroką gamę pojazdów, których gracze będą mogli używać do poruszania się po Night City, od tanich, ekonomicznych samochodów po ekskluzywne samochody sportowe i potężne opancerzone ciężarówki. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pojazdu będziesz potrzebował, wydaje się, że znajdziesz go w Cyberpunku 2077. Wczorajszy film pokazał imponującą liczbę pojazdów, które zostały stworzone z dużą ilością szczegółów. Każdy z nich zapewni również wyjątkowe wrażenia z jazdy. Oczywiście im lepszy jest samochód, tym będzie on droższy, choć nie wiemy jeszcze, czy będzie można go nabyć "alternatywnymi sposobami".

 

 

Chociaż mogliśmy zobaczyć również niektóre motocykle, materiał filmowy skupia się głównie na samochodach, ale jeśli jesteś fanem dwóch kółek, możesz również dobrze się bawić oglądając Keanu Reevesa i Gerda Hollingera, współzałożycieli firmy Arch Motorcycle, w filmie Behind the Scenes, który pokazuje niektóre z imponujących motocykli, które będą dostępne w Cyberpunku 2077.

 

 

Tak szeroka gama pojazdów dla graczy do wykorzystania w Cyberpunku 2077 jest tylko potwierdzeniem imponującej pracy, jaką CD Projekt Red wykonało z grą. Dodadzą one realizmu niesamowitej szczegółowości otwartemu światu gry i pomogą zbudować bardziej wciągające doświadczenie.

Na koniec, wczorajszy Night City Wire również pozostawił nam film prezentujący niektóre z różnych stylów ubrań, które będą dostępne w grze. Bez względu na to, co robisz, chcesz to zrobić wyglądając świetnie i w dobrym stylu, a Cyberpunk 2077 daje Ci wszystkie narzędzia, aby zrobić to w najlepszy możliwy sposób.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare