Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj zwiastun Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 i poznaj datę jego premiery

Obejrzyj zwiastun Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 i poznaj datę jego premiery

Podczas niedawnego PlayStation Showcase Sony, Konami ogłosiło, że nie tylko zremasteruje swoją szpiegowską epopeję Metal Gear Solid 3, ale także wyda pierwsze pięć gier MGS (w tym oryginalny MGS3) w jednym pakiecie: Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1. Dziś wypuścili zwiastun, aby ogłosić datę premiery kolekcji: 24 października 2023 roku. Można go obejrzeć tutaj:

 

 

Solidna pierwsza kolekcja

Wygląda na to, że Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 jest o wiele mocniejsza, niż początkowo sądziliśmy. Wiemy już, że zawiera pierwsze trzy gry Metal Gear Solid oraz oryginalne Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake. Dzięki nowemu zwiastunowi dowiedzieliśmy się, że nadchodzi jeszcze więcej dodatkowej zawartości.

Po pierwsze, otrzymamy wersję SNES/Famicom Metal Gear, a następnie Snake's Revenge, kolejną wersję Metal Gear 2 stworzoną bez udziału reżysera Hideo Kojimy.

To jednak nie wszystko. Kolekcja jest pełna dodatkowych gadżetów dla każdej z wymienionych oryginalnych gier. Metal Gear 1 i 2będą miały kopię swojego scenariusza/masterbooka. Metal Gear Solid będzie zawierał dodatek VR i misje specjalne, a zarówno Metal Gear Solid 2, jak i 3 będą miały swoje wersje kolekcjonerskie HD, które mają odpowiednio edycje Substance i Subsistence .

Wreszcie, kolekcja dostarczy nam cyfrowe powieści graficzne dla Metal Gear 1 i 2 oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Przy tak dużej ilości materiału zawartego w Vol. 1, spekuluje się, co znajdzie się w Vol. 2. Jest tam o wiele więcej Metal Gearów do zdobycia: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Ghost Babel, Acid 1 i 2, Portable Ops, Peace Walker i wreszcie Metal Gear Rising. Ale będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak dobrze zadziała Vol. 1.

W międzyczasie, Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 ukaże się 24 października na PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam. Możesz kupić w przedsprzedaży niedrogi klucz Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na PC za pomocą naszej porównywarki. Nie zapominajmy, że mamy również nadchodzący remake Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare