Co zawiera Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1?

Co zawiera Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1?

Odrodzenie przez Konami serii Metal Gear Solid wzbudziło w fandomie podekscytowanie. Istnieje wiele nierozwiązanych pytań dotyczących Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, ale także kilka dotyczących drugiego ogłoszenia Konami - Metal Gear Solid Master Collection Vol.1. Dzisiaj Konami ogłosiło dokładnie, co jeszcze zawiera Tom 1.

Na wypadek, gdybyście to przegapili, oto zwiastun MGS Delta: Snake Eater.

 

 

Mnóstwo Snake'a do obejrzenia

Według Konami, MGS Master Collection Vol. 1 będzie również zawierać dwie pierwsze gry z serii: Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake. Oznacza to, że w jednym pakiecie otrzymamy dwie ery serii Metal Gear - gry na system NES i gry na PlayStation 1-2.

Oryginalna Metal Gear podąża za Solid Snake'iem, agentem Foxhound, w jego misji powstrzymania broni Metal Gear, stworzonej przez jego mentora, Big Bossa. W Metal Gear 2: Solid Snake, okazuje się, że Big Boss, który zginął w poprzedniej grze, był sobowtórem, a Snake musi zmierzyć się z prawdziwym w kulminacyjnej bitwie w Zanzibar Land.

Big Boss rzuca długi cień na wszystkie gry z serii Metal Gear, a jego pochodzenie poznajemy w upcoming remake z Snake Eater.

MGS Master Collection Vol. 1 rodzi pytanie - co będzie następne w Master Collection Vol. 2? Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots jest oczywistym kandydatem, ale inną prawdopodobną możliwością jest Metal Gear Solid: Peacewalker. Włączenie ich oznacza, że będziemy mogli grać w oba na PS5.

Nie znamy jeszcze daty premiery żadnej z tych gier, ale Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 ma zadebiutować jesienią tego roku. Obserwuj nasze oferty, aby uzyskać najlepsze ceny na Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, a także klucz Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 PS5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare