K4G BG 4 EN
 
 

Wyciekły nadchodzące tytuły Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 2

Wyciekły nadchodzące tytuły Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 2

Teraz, gdy mamy już datę premiery Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, spekulowaliśmy, jakie gry pojawią się w Volume 2. Minęło zaledwie kilka dni, zanim na nasze pytanie nieumyślnie odpowiedziała oficjalna strona Konami.

Jeśli nie widzieliście jeszcze zwiastuna Master Collection Vol. 1, zerknijcie tutaj:

 

 

Leaky Snake

Po raz pierwszy zauważony przez Nitroida na Twitterze, wyciek pojawił się na osi czasu Metal Gear Solid. Okazuje się, że na osi czasu znajduje się szereg przycisków zastępczych, które wskazują na nowe strony gier Metal Gear Solid.

 

 

Przyciski te pokrywają się z teoriami na temat tego, jakie gry Metal Gear Solid znajdą się w Master Collection Volume 2, a konkretnie Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Metal Gear Solid: Peace Walker i Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Zakładając, że plotka jest prawdziwa, będzie to pierwszy raz, kiedy zobaczymy Metal Gear Solid 4 poza PlayStation 3. MGS4 jest zamknięty w tej konsoli od 15 lat, więc tak ukochana i uznana przez krytyków gra, która będzie grywalna na różnych platformach, z pewnością pobudzi buzowanie krwi zagorzałych fanów.

Czy inne gry MGS będą częścią kolekcji? Ponieważ pierwsza kolekcja zawiera dwie pierwsze gry Metal Gear i ich warianty, jest całkiem możliwe, że zobaczymy coś takiego jak Metal Gear Rising: Revengeance. Ponieważ Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes jest prequelem Phantom Pain, jest to również dobry kandydat.

Metal Gear Solid nie jest nawet pierwszą grą Konami, która spotkała się z przeciekami w tym roku. Remake Silent Hill 2 i różne nowe tytuły Silent Hill miały wiele przecieków przed ich ogłoszeniem.

Ponieważ Volume 2 najprawdopodobniej pojawi się dopiero za kilka miesięcy, a nawet może za rok, pozostaje nam jeszcze Volume 1, którego możemy spodziewać się w październiku. Już dziś możesz kupić klucz Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na PC w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare