Oryginalna obsada powraca w Metal Gear Solid Delta - ale bez Kojimy

Oryginalna obsada powraca w Metal Gear Solid Delta - ale bez Kojimy

Im więcej rzeczy się zmienia, tym więcej pozostaje takich samych, a przynajmniej tak jest w przypadku Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, pierwszego remake'u uznanej gry Metal Gear Solid 3 od Konami.

Według Tommy'ego Williamsa, szefa komunikacji Konami w obu Amerykach, MGS Delta będzie ponownie wykorzystywać stare dialogi głosowe z MGS 3, bez żadnych zmian.

Jeśli przegapiliście, oto zwiastun Metal Gear Solid Delta: Snake Eater:

 

 

Wojna nigdy się nie zmienia

Wśród powracających głosów znajdą się David Hayter jako Naked Snake, Lori Alan jako The Boss, Josh Keaton jako Ocelot i nie tylko.

To, że żadna z linii głosowych nie zostanie zmieniona, jest dość ironiczne, biorąc pod uwagę, że Konami zatytułowało grę Delta (Δ), co, jak wyjaśniono, oznacza "'zmianę' lub 'różnicę' bez zmiany struktury." Miejmy nadzieję, że pojawią się pewne ulepszenia w grze i nie będzie to zwykły retread z wysokiej jakości grafiką. W końcu otrzymujemy już oryginalną wersję MGS 3 grywalną na PC z nadchodzącym Metal Gear Solid Master Collection Vol.1.

Zaginiony w akcji

Ponadto Konami wyjaśniło również, że oryginalny reżyser, Hideo Kojima, pozostanie niezaangażowany w MGS Delta i wszelkie gry Metal Gear, które będą remake'ować od tego momentu. Wiąże się to ze słynnym konfliktem między Konami i Kojimą, w wyniku którego Konami usunęło nazwisko Kojimy ze swojej historii, a Kojima założył własną firmę produkującą gry, która wyprodukowała Death Stranding. Wydaje się, że Konami nie ma sensu tworzyć zupełnie nowych gier Metal Gear bez Kojimy na pokładzie, więc remake'i są jedyną drogą. Konami zasygnalizowało, że reakcja fanów na MGS Delta zadecyduje o tym, czy będą tworzyć kolejne remake'i gier z tej serii.

Chociaż wciąż nie ma konkretnej daty premiery MGS Delta, wiemy, że MGS Master Collection Vol. 1 pojawi się tej jesieni i będzie zawierać pierwsze trzy gry Metal Gear Solid, a także klasyczne Metal Gear 1 i 2. Śledź nasze oferty, aby uzyskać najlepsze ceny Metal Gear Solid Delta: Snake Eater oraz Metal Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 na PS5.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare