Nowe rozszerzenie The Outer Worlds pojawi się w przyszłym tygodniu

Nowe rozszerzenie The Outer Worlds pojawi się w przyszłym tygodniu

Premiera The Outer Worlds była bardzo miłym zaskoczeniem, gdy miała miejsce w 2019 roku. Większość z nas jest przyzwyczajona do tego, że deweloper Obsidian Entertainment pracuje nad innym rodzajem gier, a konkretnie nad grami fabularnymi. W końcu to oni stoją za jednymi z najpopularniejszych gier w tym gatunku, w tym Pillars of Eternity, Dungeon Siege III, Tyranny, i kilka innych. Ale są oni również twórcami Fallout: New Vegas, więc udowodnili, że mają również doświadczenie w innych gatunkach. Nic więc dziwnego, że The Outer Worlds, która łączy oba gatunki z eksploracją i dobrą fabułą wspartą dużą ilością dialogów, odniosła spory sukces.

The Outer Worlds doczekał się już kilku dodatków, które rozszerzyły grę podstawową o nową planetę do eksploracji. Peril on Gorgon zabierze Cię na asteroidę Gorgon, abyś dowiedział się, co się stało w tej byłej placówce naukowej, która teraz wydaje się cierpieć z powodu rezultatów lat tajemniczych eksperymentów. DLC dodaje również wiele nowych przedmiotów i funkcji do gry, a my oczekujemy mniej więcej tego samego od drugiego i ostatniego rozszerzenia dla The Outer Worlds, Murder on Eridanos.

 

 

W nowym DLC Twoim zadaniem będzie zbadanie sprawy morderstwa słynnej aktorki Halcyon Helen. Misja ta pozwoli Ci na eksplorację pływających wysp Eridanos, luksusowego kurortu prowadzonego przez korporację Rizzo. Każdy będzie podejrzanym i tylko wykorzystując nowe narzędzia do przesłuchiwania ewentualnych świadków i analizowania wskazówek będziesz w stanie znaleźć sprawcę tej strasznej zbrodni. Murder on Eridanos będzie zawierał również kilka nowych broni i elementów zbroi, które pozwolą Ci dostosować swoją postać do własnych potrzeb. Oczywiście wynik tej historii będzie zależał od Twoich wyborów, więc będziesz musiał być ostrożny podczas dochodzenia w sprawie tej zbrodni.

Finałowe DLC The Outer Worlds będzie dostępne w przyszłą środę na PC, Xbox One i PlayStation 4. Jak zwykle, nasza porównywarka pozwoli Ci znaleźć najlepszą cenę na zakup tej gry w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare