Odkryj rozgrywkę The Outer Worlds: Peril on Gorgon

Odkryj rozgrywkę The Outer Worlds: Peril on Gorgon
1 wrz 2020, 15:30

The Outer Worlds był jedną z wielkich niespodzianek 2019 roku i potwierdził, że chłopaki z Obsidian Entertainment są tak dobrzy, jak zawsze, tworząc wspaniałe gry fabularne, nawet gdy przenoszą akcję w kosmos. Choć jest to niezwykle niebezpieczne, odkrywanie systemu Halcyon jest naprawdę zabawne, a gracze mają sporo do zrobienia podczas zagłębiania się w historię, która daje im dużo swobody w tym, co mają robić.

Teraz, gdy The Outer Worlds jest już dostępny od jakiegoś czasu, nadszedł czas, aby dodać jeszcze więcej treści dzięki pierwszemu z dwóch rozszerzeń planowanych w grze, The Outer Worlds: Peril on Gorgon. Ten nowy dodatek przeniesie graczy na oddaloną asteroidę, która kiedyś była ważnym ośrodkiem naukowym. Miejsce to jest teraz opanowane przez grabieżców i potwory, ale kryje w sobie również misję, która będzie wymagała od Ciebie zbadania pewnego starego projektu, który jest otoczony tajemnicą. Teraz możesz obejrzeć pierwszy materiał filmowy z rozgrywką The Outer Worlds: Peril on Gorgon.

 

 

Jak widać, The Outer Worlds: Peril on Gorgon przyniesie wiele ekscytujących niespodzianek do gry. Obejmują one nową fabułę, ale także podnosi limit poziomu do 33 i dodaje nowe opcje personalizacji, broń, zbroję i dodatki dla swojej postaci. Ogólnie rzecz biorąc, to po prostu dodaje więcej wszystkich rzeczy, które sprawiają, że The Outer Worlds to tak wspaniała gra.

Rozszerzenie jest jednym z dwóch zawartych w Przepustce Sezonowej The Outer Worlds, ale można również kupić go oddzielnie. The Outer Worlds: Peril at Gorgon zostanie wydane 9 września na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Jak zwykle, jeśli nie grałeś w The Outer Worlds możesz w dowolnej chwili znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare