Kinguin october campaign COM + BG
 
 

The Outer Worlds dostaje datę premiery na Steam

The Outer Worlds dostaje datę premiery na Steam
12 paź 2020, 13:38

Prawie rok po tym, jak The Outer Worlds stała się dostępne w Epic Games Store, przygodowa gra rpg opracowana przez Obsidian Entertainment ukaże się wkrótce na Steam. Choć umowy na wyłączność są obecnie dość powszechne, strategia wybrana przez Epic Games w wojnie handlowej z firmą Steam powoduje straty uboczne, a w tym przypadku cierpią na tym ludzie, którzy musieli czekać tak długo, aż będą mogli doświadczyć gry na wybranej przez siebie platformie. The Outer Worlds okazało się być doskonałą grą z bardzo dobrą historią i choć granie w grę nieco później nie zrobi żadnej różnicy w doświadczeniu, czekanie może być dość uciążliwe dla niektórych ludzi. Ten okres już się prawie skończył, a w przyszłym tygodniu The Outer Worlds rusza na Steam.

 

 

W The Outer Worlds, będziesz członkiem jednej z dwóch ekspedycji kolonizacyjnych, które zostały wysłane w celu zbadania systemu Halcyon. Wasz statek, Hope, zgubił się w tranzycie i pojawia się wiele lat później. Przez cały ten czas byłeś w kriostazie razem z innymi członkami załogi, ale wskrzesił Cię szalony naukowiec Phineas Welles. Po otrzymaniu informacji o obecnym chaosie, który rozprzestrzenił się w kolonii Halcyon z powodu złego zarządzania wielu korporacji, które przejęły kontrolę nad systemem w latach, w których spałeś, odkrywasz, że Twoje fizyczne i psychiczne zdolności uległy znacznej poprawie jako efekt uboczny długiego snu i postanawiasz spróbować znaleźć sposób na obudzenie wszystkich pozostałych pasażerów Hope. Od tego momentu zaangażujecie się w serię wydarzeń, które zadecydują o przyszłości kolonii.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy niecierpliwie czekali na zagranie w The Outer Worlds na Steam, gra będzie dostępna na platformie Valve 23 października. Jak zwykle, można ją znaleźć w najlepszej cenie, korzystając z naszej porównywarki cenowej.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare