Kinguin advent rest
 
 

The Outer Worlds dostaje datę premiery na Steam

The Outer Worlds dostaje datę premiery na Steam

Prawie rok po tym, jak The Outer Worlds stała się dostępne w Epic Games Store, przygodowa gra rpg opracowana przez Obsidian Entertainment ukaże się wkrótce na Steam. Choć umowy na wyłączność są obecnie dość powszechne, strategia wybrana przez Epic Games w wojnie handlowej z firmą Steam powoduje straty uboczne, a w tym przypadku cierpią na tym ludzie, którzy musieli czekać tak długo, aż będą mogli doświadczyć gry na wybranej przez siebie platformie. The Outer Worlds okazało się być doskonałą grą z bardzo dobrą historią i choć granie w grę nieco później nie zrobi żadnej różnicy w doświadczeniu, czekanie może być dość uciążliwe dla niektórych ludzi. Ten okres już się prawie skończył, a w przyszłym tygodniu The Outer Worlds rusza na Steam.

 

 

W The Outer Worlds, będziesz członkiem jednej z dwóch ekspedycji kolonizacyjnych, które zostały wysłane w celu zbadania systemu Halcyon. Wasz statek, Hope, zgubił się w tranzycie i pojawia się wiele lat później. Przez cały ten czas byłeś w kriostazie razem z innymi członkami załogi, ale wskrzesił Cię szalony naukowiec Phineas Welles. Po otrzymaniu informacji o obecnym chaosie, który rozprzestrzenił się w kolonii Halcyon z powodu złego zarządzania wielu korporacji, które przejęły kontrolę nad systemem w latach, w których spałeś, odkrywasz, że Twoje fizyczne i psychiczne zdolności uległy znacznej poprawie jako efekt uboczny długiego snu i postanawiasz spróbować znaleźć sposób na obudzenie wszystkich pozostałych pasażerów Hope. Od tego momentu zaangażujecie się w serię wydarzeń, które zadecydują o przyszłości kolonii.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy niecierpliwie czekali na zagranie w The Outer Worlds na Steam, gra będzie dostępna na platformie Valve 23 października. Jak zwykle, można ją znaleźć w najlepszej cenie, korzystając z naszej porównywarki cenowej.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : The Outer Worlds
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Private Division
  • Deweloper : Obsidian Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 23 października 2020
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare