The Outer Worlds dostaje rozszerzenie

The Outer Worlds dostaje rozszerzenie

Kolonia Halcyon jest miejscem, które każdy, kto grał w The Outer Worlds prawie nigdy nie zapomni. Gra akcji od Obsidian Entertainment okazała się całkiem fajnym doświadczeniem, co nie powinno dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę popularność innych gier tworzonych przez studio, takich jak seria Pillars of Eternity, Tyranny, czy Dungeon Siege 3. The Outer Worlds udowodniło, że studio wciąż ma to, czego potrzeba do stworzenia świetnej gry i zaoferowania graczom ekscytującej przygody pełnej akcji, nawet poza swoją strefą komfortu, ponieważ większość ich poprzednich gier miała miejsce w heroicznej scenerii fantasy, a The Outer Worlds to przygoda sci-fi.

The Outer Worlds ma więcej niż wystarczającą ilość treści, aby utrzymać graczy zajętych przez długi czas, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że możesz odkrywać Kolonię Halcyon, jakkolwiek wybierzesz. Ale jeszcze więcej jest w drodze, ponieważ Obsidian właśnie ogłosił pierwsze rozszerzenie dla The Outer Worlds.

 

 

Peril on Gorgon zabierze graczy na asteroidę, która nadaje nazwę DLC, gdzie zagłębią się nieco bardziej w początki Adrena-Time. Oczywiście, poza nowym obszarem do zwiedzania DLC będzie zawierał nowe bronie, zbroje, wrogów i wiele innych. To pierwsze rozszerzenie zwiększa również limit poziomu w grze do 33, dodając nowe umiejętności i atuty dla graczy do odblokowania.

DLC Peril on Gorgon będzie dostępne 9 września i można je kupić oddzielnie lub otrzymać w ramach Przepustki Sezonowej The Outer Worlds, która zawiera również drugi DLC o nazwie Murder on Eridanos, który będzie dostępny później. Jak zwykle, możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup The Outer Worlds w dowolnej chwili, sprawdzając naszą porównywarkę.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare