Nie wszystko jest zabawne i śmieszne w Like a Dragon: Infinite Wealth

Nie wszystko jest zabawne i śmieszne w Like a Dragon: Infinite Wealth

Nowy, niespotykany wcześniej w serii scenariusz sprawi, że Like a Dragon: Infinite Wealth znacząco różni się od swoich poprzedników. Honolulu nie przypomina żadnego z japońskich miast, ale oferuje mnóstwo nowych możliwości zabawy. Zarówno Kazuma Kiryu, jak i Ichiban Kasuga odwiedzą wiele nowych miejsc i będą mogli cieszyć się wolnym czasem, korzystając z szeregu aktywności. Niektóre z nich zapewnią im nawet specjalne korzyści lub odblokują nieoczekiwane oferty pracy. Honolulu ma jednak również swoją ciemniejszą stronę, co nie będzie zaskoczeniem dla żadnego byłego członka Yakuzy, takiego jak bohaterowie.

Witamy w raju

Sega opublikowała nowy filmik z gry Like a Dragon: Infinite Wealth, w którym gracze witani są w raju. Rzeczywiście, Honolulu można uznać za raj na ziemi, a pierwsza część filmu udowadnia to, pokazując kilka spektakularnych aktywności na plaży i egzotycznie wyglądających miejsc. Ale druga połowa filmu podkreśla, że bohaterowie będą również zaangażowani w ciemniejszą stronę miasta. Lokalna mafia, niebezpieczne interesy i brutalna przemoc są częścią Like a Dragon: Infinite Wealth. Fani serii Yakuza, których mniej interesują aktywności poboczne i mini-gry, będą mogli pobrudzić sobie ręce podziemnymi interesami.

 

 

Like a Dragon: Infinite Wealth obiecuje zaoferować dwoistość światów, które mieszają się ze sobą, aby stać się idealnym scenariuszem dla unikalnego doświadczenia. Oczywiście będzie ona bardziej podobna do Yakuza: Like a Dragon niż jakiejkolwiek innej gry z serii, ale ci, którzy kochają serię, nie będą mieli z tego powodu żadnych skarg.

Premiera Like a Dragon: Infinite Wealth zaplanowano na 25 stycznia. Jak zwykle, nasza porównywarka jest godnym zaufania źródłem najlepszych cen na zakup kluczy Like a Dragon: Infinite Wealth w najlepszych ofertach na PlayStation, Xbox i PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare