Hawaje to idealny scenariusz dla Like a Dragon: Infinite Wealth

Hawaje to idealny scenariusz dla Like a Dragon: Infinite Wealth

Uwielbiana seria Yakuza doczeka się kolejnej odsłony, lecz Like a Dragon: Infinite Wealth nie będzie podobna do swoich poprzedniczek. Nie tylko Ichiban Kasuga i Kazuma Kiryu będą głównymi bohaterami, zamiast skupiać się na jednej postaci, ale będzie to również pierwszy tytuł z serii, którego historia rozgrywa się poza Japonią. Fani są bardzo przyzwyczajeni do oglądania różnych miast i dzielnic Japonii w innych grach Yakuza, ale posiadanie zupełnie nowego scenariusza daje wiele możliwości odkrywania nowych miejsc, a także sposobów interakcji z otoczeniem w postaci ekscytujących mini-gier i nie tylko.

Wiele gier w jednej grze

Deweloper Ryu Ga Gotoku Studio całkowicie oszalał na punkcie Like a Dragon: Infinite Wealth. Seria zawsze była popularna ze względu na swoje mini-gry i dodatkowe aktywności poboczne, ale nowa odsłona zawiera ich więcej niż jakakolwiek poprzednia gra, w tym Yakuza: Like a Dragon. Zarówno Ichiban Kasuga, jak i Kazuma Kiryu będą mogli oddać się przyjemnościom, biorąc udział w mnóstwie zajęć rekreacyjnych podczas wizyty na Hawajach. Niektóre z nich mogą mieć nawet pozytywny wpływ, który przybiera postać tymczasowego wzmocnienia lub nawet odblokowuje alternatywne zawody dla postaci.

 

 

Like a Dragon: Infinite Wealth może być tak wciągająca, jak tylko chcesz, ale jest też dużo zabawy w odkrywaniu jej najbardziej szalonej strony. Deweloperzy włożyli wiele wysiłku w powiązanie wszystkiego w spójne doświadczenie, które niektórzy fani klasycznej trylogii Yakuza mogą uznać za nieco zbyt ekstrawaganckie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że bardziej swobodna atmosfera Like a Dragon: Infinite Wealth zapewni również niesamowicie zabawne chwile.

Zmierzenie się z zupełnie nowym scenariuszem jest dużym plusem w przygodzie, która ma tak unikalny styl, a Honolulu jest idealnym wyborem, o czym przekonasz się, gdy Like a Dragon: Infinite Wealth ukaże się już za kilka tygodni. Nie zapomnij odwiedzić naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na zamówienie w przedsprzedaży Like a Dragon: Infinite Wealth przed 25 stycznia. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation i Xbox.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare