Instant Gaming EU
 
 

Like a Dragon: Infinite Wealth ukazuje się dzisiaj z bardzo dobrymi opiniami krytyków

Like a Dragon: Infinite Wealth ukazuje się dzisiaj z bardzo dobrymi opiniami krytyków

Najnowsza odsłona popularnej serii Yakuza rozpocznie swoją podróż już dziś. Like a Dragon: Infinite Wealth zapowiada się na ekscytującą przygodę, której bohaterami będą dwie kultowe postacie z serii. Ichiban Kasuga i Kazuma Kiryu udadzą się do Honolulu i znajdą się w obcym kraju o innej kulturze, ale to ich nie powstrzyma. Z mnóstwem sposobów na cieszenie się pobytem, podejrzanymi interesami i mnóstwem akcji, Like a Dragon: Infinite Wealth to przygoda jak żadna inna. Oczywiście nie przypomina pierwszych gier z serii Yakuza, ale opiera się na sukcesie Yakuza: Like a Dragon, aby zapewnić podobny rodzaj doświadczenia, ale oferuje wiele nowości w innym scenariuszu.

Najlepsza w serii?

Mając przed sobą tak ekscytującą panoramę, społeczność przyjęła Like a Dragon: Infinite Wealth z wielką radością. Gra została doceniona przez krytyków i ma wyższy wynik na Metacritic niż jakakolwiek inna gra z serii, a tuż za nią plasują się Yakuza 0, Yakuza Kiwami 2 i Yakuza: Like a Dragon. Wynik i ogólna reakcja na zapowiedź gry oraz informacje o niej opublikowane do tej pory przewidują ogromny sukces w momencie premiery.

 

 

Like a Dragon: Infinite Wealth dostarcza wrażeń pełnych akcji, ekscytujących mini-gier i aktywności pobocznych, ekscytującej historii i zupełnie nowego miasta do odkrycia po raz pierwszy poza Japonią w grze Yakuza. Recenzje potwierdzają, że jest to jedna z najlepszych gier z serii pod względem rozgrywki, nowości i oryginalności, która nie zawiedzie żadnego fana.

Jeśli nie chcesz przegapić tej ekscytującej podróży na Hawaje, aby odkryć jej przestępczy świat, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić kod Like a Dragon: Infinite Wealth, aby rozpocząć grę już dziś na PC, PlayStation i Xbox.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare