Like A Dragon : Infinite Wealth jest znacznie większe niż oczekiwano

Like A Dragon : Infinite Wealth jest znacznie większe niż oczekiwano

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że gry z serii Yakuza są oparte na fabule, z bardzo niewielką ilością miejsca na poruszanie się poza fabułą, poza kilkoma mini-grami. Like a Dragon: Infinite Wealth, według japońskiego studia Ryu Ga Gotoku, będzie pod tym względem zupełnie inny. W niedawnym wywiadzie szef studia Masayoshi Yokoyama ujawnił, że nadchodzący tytuł jest znacznie większy niż wszystko, co stworzyli wcześniej. Nie tylko otwarty świat w grze będzie około trzy razy większy niż mapa w poprzedniej grze, ale Like a Dragon: Infinite Wealth zapewni fanom rozrywkę na znacznie dłużej. O ile przeciętne przejście gry Yakuza zajmuje około 20 godzin, nowy tytuł zapewni ci zajęcie na około 50 godzin.

Ogromny otwarty świat do eksploracji

Like a Dragon: Infinite Wealth będzie zawierać ogromny otwarty świat do eksploracji, ale także mnóstwo aktywności pobocznych. Gra pozwala zanurzyć się w ekscytującej fabule z Ichibanem Kasugą i Kazumą Kiryu w rolach głównych, ale przyjmuje znacznie inne podejście do rozgrywki, dając ci dużo więcej swobody w interakcji z otaczającym światem. Trzeba też pamiętać, że w Like a Dragon: Infinite Wealth akcja rozgrywa się w zupełnie nowej lokacji, która po raz pierwszy pojawia się w serii - na Hawajach, co otwiera mnóstwo możliwości do odkrycia.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, Like a Dragon: Infinite Wealth to ryzykowne przedsięwzięcie studia Ryu Ga Gotoku, którego celem jest dostarczenie bardziej wciągających wrażeń, zwłaszcza poza fabułą. Będzie to ekscytująca i chaotyczna podróż do nowych krain, którą pokochają fani serii Yakuza, ponieważ zachowuje unikalny styl Yakuza: Like a Dragon, z jego turową walką i wszystkim innym. Oczywiście można spodziewać się wielu niespodzianek z Ichibanem Kasugą jako współbohaterem.

Premiera gry zaplanowana jest na 25 stycznia 2024 roku na PlayStation, Xbox i PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać tani klucz Like a Dragon: Infinite Wealth już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare