Instant Gaming EU
 
 

Nie będzie żadnych mikrotransakcji w Crash Bandicoot 4: It's About Time

Nie będzie żadnych mikrotransakcji w Crash Bandicoot 4: It's About Time

Ogłoszony w zeszłym tygodniu na Summer Game Fest, Crash Bandicoot 4: It's About Time zrobił duże wrażenie na fanach serii. Po premierze remake'ów pierwszych trzech odsłon serii zawartych w Crash Bandicoot N. Sane TrilogyCrash Team Racing, okazało się, że gracze nadal są zainteresowani naszym torbaczem, a wszystko to prawdopodobnie otoczyło się nutą nostalgii.

Tak czy inaczej, Crash Bandicoot 4: It's About Time ukaże się jesienią, a dokładniej 2 października 2020 roku, na PS4, Xbox One i Xbox Series X. Mamy już pewne informacje na temat gry, takie jak obecność nowych masek, które dadzą moce Crashowi, czy nawet możliwość grania innymi postaciami jak Coco czy Cortex.

 


W ostatnich dniach udało nam się dowiedzieć nieco więcej na temat gry. Jedną z głównych rzeczy, które zaskoczyły graczy jest to, że Crash Bandicoot 4: It's About Time będzie oczywiście oferował lokalny multiplayer, dla 2 do 4 graczy. Informacja ta została ujawniona na stronie gry w Playstation Store, ale do tej pory nie wiemy nic więcej na ten temat, ponieważ Activision nie poruszył jeszcze tego tematu. Kolejna informacja o grze została ujawniona na Twitterze przez @BroskiBae, który powiedział, że gra będzie oferowała ponad 100 poziomów. Informacje te miałyby pochodzić z maila wysłanego przez GameStop, który również wspomina o kilku trybach gry.

Na koniec, punkt, który niepokoił graczy został właśnie wyjaśniony przez Toys for Bob, Crash Bandicoot 4: It's About Time nie będzie zawierać mikrotransakcji. Zamieszanie na ten temat pojawiło się na stronie gry w Microsoft Store, który wspomniał, że gra będzie zawierała zakupy w aplikacji, ale wydaje się, że ostatecznie tak nie jest.

 


Powinniśmy znać więcej szczegółów dotyczących gry Crash Bandicoot 4: It's About Time w najbliższych miesiącach przed jego premierą 2 października i nie możemy się doczekać, aż to się wydarzy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare