Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Crash Bandicoot 4 pojawi się na PC

Crash Bandicoot 4 pojawi się na PC
10 lut 2021, 14:16

Crash Bandicoot 4: It's About Time okazał się wielkim hitem na PlayStation 4 i Xbox One, ale wydawca Activision nie jest wystarczająco zadowolony z jej sukcesu i chce rozszerzyć popularność gry na inne platformy. Uwielbiany przez graczy torbacz i jego przyjaciele zmierzają na PC, a Crash Bandicoot 4: It's About Time już wkrótce będzie dostępny na Battle.net. Platforma gier Blizzarda stała się domem dla kilku innych gier od Activision, od czasu połączenia obu firm i można znaleźć gry takie jak Call of Duty: Black Ops - Cold War lub popularne Call of Duty: Warzone obok World of Warcraft, Overwatch, lub Diablo III. Dodanie Crash Bandicoot 4: It's About Time z pewnością zwiększy popularność platformy, która już stała się obowiązkowym miejscem dla wielu graczy.

Nie podano jeszcze daty premiery Crash Bandicoot 4: It's About Timena Battle.net, ale gra jest już dostępna w przedsprzedaży na tej platformie. Wraz z tym ogłoszeniem, Activision ujawniło, że wersje gry na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch są już prawie gotowe i będą dostępne 12 marca 2021 roku. Wykorzystają one cechy poszczególnych konsol, aby dostarczyć ulepszone wrażenia z rozgrywki wraz z ulepszeniami graficznymi.

 

 

Crash Bandicoot 4: It's About Time pozwala wcielić się w Crasha, Coco i ich przyjaciół, którzy próbują powstrzymać Neo Cortexa i Dr. N Tropy przed podbiciem całego wszechświata za pomocą międzywymiarowych portali. Gra przenosi platformówkę na nowy poziom dzięki wspaniałemu połączeniu starej mechaniki i nowości, które fani serii pokochają, gdy będą poruszać się po wielu trudnych poziomach pełnych pułapek i zagadek.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare