Crash Bandicoot 4: It's About Time ukaże się tej jesieni

Crash Bandicoot 4: It's About Time ukaże się tej jesieni

Fani serii czekali ponad dwadzieścia lat na powrót Crasha. Chociaż torbacz pojawił się w kilku innych grach, takich jak gra wyścigowa Crash Team Racing, czy Crash Bash, która była grą imprezową, serce licencji znajduje się w pierwszych trzech grach: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped. Trylogia, początkowo wyłącznie na konsole Sony, otrzymała również remake w 2018 roku Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy.

Główna historia została wstrzymana od 1998 roku, kiedy ukazał się Crash Bandicoot 3: Warped, ale fani będą mogli ją kontynuować, odkąd Crash Bandicoot 4: It's About Time właśnie został ogłoszony w nowym filmie.

 

 

Crash Bandicoot 4: It's About Time ma miejsce po wydarzeniach z ostatniej części, w której Crash zniszczył chrono-tornado pod koniec Warped. Cortex został wysłany do przeszłości, ale teraz powrócił. Głównym motywem gry jest, jak sama nazwa wskazuje, podróż w czasie, która przypomina trzecią część. Jeśli chodzi o nowości, Crash będzie miał nowe maski, które dadzą mu nowe moce, takie jak zdolność do spowolnienia czasu lub przeciwstawienia się grawitacji, na przykład chodząc po suficie.

Crash nie będzie jedyną grywalną postacią w Crash Bandicoot 4: It's About Time. Rzeczywiście, możemy zobaczyć na filmie, że będziemy mogli kontrolować Coco i Cortexa. Inne postacie mogą być grywalne i wydaje się, że możemy wybrać, kiedy gramy jedną lub drugą, inaczej niż w Warped, gdzie wymuszono zamianę postaci. Wreszcie dostępne będą dwa poziomy trudności. Tryb „retro” z pewną liczbą żyć i zakończoną grą oraz tryb „nowoczesny”, w którym życie jest nieograniczone.


Jeśli nie możesz się doczekać kontynuacji przygód Crasha i jego przyjaciół, nie będziesz musiał długo czekać, bo Crash Bandicoot 4: It's About Time zostanie wydany 2 października na PS4 i Xbox One. Będzie również dostępny na Xbox Series X. Jednak nie wiemy jeszcze, czy będzie dostępna wersja Nintendo Switch.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare