Kinguin october campaign COM + BG
 
 

W przyszłym tygodniu ukaże się grywalne demo Crash Bandicoot 4: It's About Time

W przyszłym tygodniu ukaże się grywalne demo Crash Bandicoot 4: It's About Time
9 wrz 2020, 14:06

Crash Bandicoot 4: It's About Time wzbudził wiele oczekiwań wśród fanów serii. Mimo, że mogliśmy grać z Crash'em i jego przyjaciółmi w grach wyścigowych, takich jak Crash Team Racing Nitro-Fueled, a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy stało się dobrą opcją dla wszystkich tych, którzy chcieli przeżyć swoje najlepsze chwile w oryginalnej serii, wiele osób niecierpliwie czekało na nową grę, a zapowiedź Crash Bandicoot 4: It's About Time nadeszła we właściwym momencie.

Wiemy już, że Crash Bandicoot 4: It's About Time będzie zawierać wiele postaci i zupełnie nowe funkcje, takie jak system masek. Mogliśmy nawet obejrzeć trochę materiału z gry z Tawną w filmie opublikowanym niedawno przez Activision, który pokazuje jej postępy w kilku etapach gry.

 

 

Jak widzieliście, Activision ujawnił również, że jeśli zamówicie cyfrowy preorder Crash Bandicoot 4: It's About Time będziecie mieli okazję spróbować gry przed jej premierą. Od 16 września dostępne będzie demo Crash Bandicoot 4: It's About Time dla wszystkich, którzy wcześniej zamówili cyfrowo grę na PlayStation 4 lub Xbox One.

Demo pozwoli Ci na grę na kilku poziomach jako Crash lub Neo Cortex i jesteśmy pewni, że pozostawi graczy chcących więcej. Crash Bandicoot 4: It's About Time będzie zawierał Crasha i jego przyjaciół próbujących powstrzymać złe plany dr N. Tropy, który próbuje podbić wiele wymiarów. Muszą oni wykorzystać niesamowite zdolności, jakie dają im Maski Kwantowe, aby przejść przez wiele etapów i zmierzyć się z wieloma niebezpiecznymi wrogami i pułapkami.

 

 

Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny gry Crash Bandicoot 4: It's About Time, abyś mógł zagrać w demo, gdy stanie się ono dostępne w przyszłym tygodniu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare