Crash Bandicoot 4: It's About Time pokazuje swoją rozgrywkę

Crash Bandicoot 4: It's About Time pokazuje swoją rozgrywkę

Ogłoszenie gry Crash Bandicoot 4: It's About Time w zeszłym miesiącu, zachwyciło wszystkich fanów tej serii. Z premierą zaplanowaną na 2 października 2020 roku na PS4 i Xbox One, do tej pory ujawniono bardzo niewiele z gry, ale właśnie odkryliśmy pierwsze obrazy jej rozgrywki, które dają nam wyobrażenie o tym, jak nowa mechanika wniesiona przez nowe maski kwantowe będzie działać.

Teraz możemy dowiedzieć się nieco więcej o funkcjach dwóch z tych nowych masek dzięki demo Crash Bandicoot 4: It's About Time, w które grało kilku przedstawicieli mediów. Ma dwa poziomy, Snow Way Out i Dino Dash. Pierwszy z nich przedstawia nam maskę, która daje siłę do spowolnienia czasu. W szczególności, pozwala ona na pokonywanie przeszkód nie do pokonania i unikanie wrogów, ale działa również z "!".

 

 

Odkrywamy również sposób, w jaki możemy grać innymi postaciami, w szczególności Neo Cortex. Po ukończeniu poziomu, można ponownie zagrać z antagonistą, z innej perspektywy. Będzie to oczywiście jedyny sposób gry z Neo Cortex, w przeciwieństwie do Coco, która również tam będzie, ale to możemy wybrać dla każdego poziomu. Odkryliśmy również moc Cortexa, który będzie wyposażony w laser, który zamienia wrogów w platformę, lub trampolinę, jeśli strzelimy do nich po raz drugi, ponieważ będzie pozbawiony podwójnego skoku. Z drugiej strony, będzie miał umiejętność doskoku, który wydaje się szczególnie ekscytujący, gdy wiesz, jak go kontrolować.

Na drugim poziomie Crash Bandicoot 4: It's About Time, który został pokazany możemy zobaczyć maskę, która pozwala nam na interakcję z niektórymi obiektami, takich jak skrzynie lub przeszkody i że może sprawić, że pojawiają się i znikają.

 

 

Drugi filmik od Game Informer opowiada nam również o innym aspekcie Crash Bandicoot 4: It's About Time: jego trudności. Będzie można grać w dwóch różnych trybach trudności: Retro, z ograniczoną liczbą żyć i zakończeniem gry oraz Modern, z nieograniczoną liczbą żyć, ale licznikiem śmierci. Crash Bandicoot 4: It's About Time wydaje się zachować istotę oryginalnych gier w tej kwestii, oferując pewną dawkę "umieraj i spróbuj ponownie", aby przejść przez pewne fragmenty.

Crash Bandicoot 4: It's About Time wygląda już bardzo obiecująco i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć resztę nowych funkcji, w tym pozostałych masek.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare