Crash Bandicoot 4: It's About Time szczegółowo prezentuje swoją rozgrywkę

Crash Bandicoot 4: It's About Time szczegółowo prezentuje swoją rozgrywkę

Fani serii entuzjastycznie dowiedzieli się pod koniec czerwca, że Crash Bandicoot 4: It's About Time zostanie wydany jesienią tego roku, a dokładniej 2 października, na Playstation 4 i Xbox One.

Mieliśmy już okazję zapoznać się z niektórymi aspektami gry, które będą zawierały nowe i unikalne funkcje, nigdy wcześniej nie widziane w serii Crash Bandicoot, jak na przykład maski i możliwość grania postaciami innymi niż Crash. Podczas ostatniego wieczoru w State of Play dowiedzieliśmy się więcej o  Crash Bandicoot 4: It's About Time.

 

 

Nowe wideo pokazane podczas imprezy przybliża nam niektóre z rzeczy, które już znamy, ale też ujawnia pewne nowe elementy. Toys for Bob dostarczyło ważnych informacji na ten temat, które martwiły niektórych fanów, i ujawniło, że Crash Bandicoot 4: It’s About Time nie będzie zawierać żadnych mikrotransakcji. Z drugiej strony, skórki dla postaci będą dostępne, ale możemy je odblokować poprzez ukończenie wyzwań lub zebranie klejnotów, a będzie wiele ich do odblokowania. Dowiedzieliśmy się też, że do ujawnienia pozostała jeszcze czwarta maska kwantowa, ale znamy tylko jej nazwę, Akano.

Ale nie powiedzieliśmy Ci jeszcze o najważniejszej wiadomości oCrash Bandicoot 4: It’s About Time. Oprócz Crasha, Coco i Cortexa, Dingodile będzie również grywalny. Dingodile będzie grywalny w ten sam sposób co Cortex, ale oferuje inną perspektywę. Będzie miał armatę, która pozwoli mu zasysać różne przedmioty, takie jak beczki trotylu, aby później nimi strzelać.

 

 

W końcu ujawniony został alternatywny tryb gry o nazwie N. Verted. Po odblokowaniu, pozwoli to na odtworzenie poziomów gry w zupełnie inny sposób. Zastępuje on tryb czasowy poprzednich epizodów i będzie oferował kilka wariantów. Na przykład, będziesz mógł odtworzyć stare poziomy z estetycznym neonowym światłem, lub kilka innych, w których czas będzie przyspieszony, lub nawet kilka innych, które będą kazały smarować farbą, aby odsłonić tło.

Więcej informacji spodziewamy się ujawnić przed premierą Crash Bandicoot 4: It's About Time, ale jak na razie gra wygląda naprawdę obiecująco.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare