K4G BG 4 EN
 
 

Pojawił się zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It's About Time

Pojawił się zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It's About Time

Kiedy ogłoszono Crash Bandicoot 4: It's About Time, wielu fanów tej serii platformowej było bardzo zadowolonych, zarówno dlatego, że po raz kolejny chcieli grać jako ich ukochany torbacz, jak i dlatego, że następna gra Crash Bandicoot nie miała być grą wyścigową. To nie jest tak, że Crash Team Racing Nitro-Fueled nie jest dobrą grą, ale fani są chętni do gry w nową grę platformową od dłuższego czasu. To prawda, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pozwala grać w nowoczesną wersję klasyki, ale zupełnie nowa gra była w marzeniach fanów od dłuższego czasu. To długie oczekiwanie kończy się bardzo szybko, a zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It's About Time został właśnie opublikowany, aby to udowodnić.

 

 

Crash Bandicoot 4: It's About Time przywróci wielu ikonicznych bohaterów serii platformowej. W grze zagrasz jako Crash i Coco, których zadaniem jest powstrzymanie Neo Cortex i Dr. N. Tropy przed szerzeniem chaosu w wielu wymiarach. Crash i Coco zyskają nowe moce dzięki Maskom Kwantowym, które pozwolą im kontrolować grawitację, spowalniać czas, a nawet wprowadzać i wycofywać z rzeczywistości pewne obiekty. Na kilku poziomach będziecie również grać jako inne postacie, jak Tawna czy Dingodile, które mają inny zestaw umiejętności. Poziomy, które odwiedzisz, będą również rozłożone w wielu wymiarach, więc w każdym z nich znajdziesz niespodziewane środowiska, które sprawią, że rozgrywka Crash Bandicoot 4: It's About Time będzie bardziej zróżnicowana i ekscytująca niż kiedykolwiek.

 

 

To całkiem jasne, że Crash Bandicoot 4: It's About Time posiada wszystkie składniki potrzebne do tego, by stać się wielkim hitem, gdy zostanie uruchomiony 2 października na PlayStation 4 i Xbox One. Pozostaje tylko pytanie, czy w przyszłości będziemy mogli grać w tę grę na innych platformach. Wersja PC Crash Bandicoot 4: It's About Time nie została jeszcze potwierdzona, ale może zostać wydana w późniejszym terminie, jak to miało miejsce w przypadku N. Sane Trilogy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare