CD Projekt Red musi wyjaśnić mikrotransakcje w Cyberpunku 2077

CD Projekt Red musi wyjaśnić mikrotransakcje w Cyberpunku 2077

Ogłoszenie mikrotransakcji w Cyberpunku 2077 wstrząsnęło fundamentami społeczności, która niecierpliwie czeka na nadchodzącą przygodę CD Projekt Red. Doprowadziło to do wielu spekulacji i negatywnych komentarzy, które zmusiły CD Projekt Red do wyjaśnienia sprawy po tym, jak szef Adam Kiciński opowiedział o mikrotransakcjach w sposób, który zdawał się sugerować, że będą one obecne w Cyberpunku 2077.

"Cóż, nigdy nie jesteśmy agresywni wobec naszych fanów. Traktujemy ich uczciwie i jesteśmy przyjaźni. Więc oczywiście, że nie, nie będziemy agresywni. Ale można się spodziewać świetnych rzeczy do kupienia. Celem jest zaprojektowanie monetyzacji w taki sposób, aby ludzie byli szczęśliwi wydając pieniądze. I nie, nie jestem cyniczny. Nie próbuję czegoś ukrywać. Chodzi o danie poczucia wartości, zawsze. Tak samo jak w naszej grze podstawowej, naszej grze dla jednego gracza. Chcemy, żeby gracze byli szczęśliwi, wydając pieniądze na nasze produkty. Tak samo jak w przypadku mikrotransakcji. Możesz się ich oczywiście spodziewać, a Cyberpunk 2077 to świetne miejsce do sprzedaży, ale nie będzie agresywny. Nie będzie więc denerwował graczy, ale sprawi, że będą szczęśliwi. To jest przynajmniej nasz cel."

Po tym jak to powiedział, wszyscy myśleli, że Cyberpunk 2077 będzie zawierał mikrotransakcje w wersji dla jednego gracza, ale zostało to wyjaśnione w oficjalnym twitterze gry, w którym CD Projekt Red wyraźnie stwierdza, że Cyberpunk 2077 jest grą dla jednego gracza, bez żadnych mikrotransakcji.

 

 

Jak wiecie, wieloosobowa wersja Cyberpunk 2077 to projekt wciąż w fazie rozwoju, który pojawi się o wiele później niż wersja jednoosobowa gry, i nie ujawniono na jego temat zbyt wielu szczegółów. Wygląda na to, że jego monetyzacja będzie przebiegać według innego modelu i nie byłoby to aż tak dziwne, gdyby, jak zapowiedzieli deweloperzy, oferował on możliwość zakupu takich rzeczy jak przedmioty kosmetyczne, aby dostosować wygląd swojej postaci.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare