Mechy mogą być najnowszym dodatkiem do Helldivers 2

Mechy mogą być najnowszym dodatkiem do Helldivers 2

Popularność Helldivers 2 wciąż rośnie, a problemy z serwerami gry znikają. Arrowhead Game Studios dopięło swego, gdy ograniczyło populację serwerów, a problemy z ich stabilnością zniknęły. Teraz, gdy studio potwierdziło, że koncentruje się na wydawaniu zawartości po premierze gry, wygląda na to, że materiał wideo, który wyciekł rzucił nieco światła na to, co może być pierwszą nowością, która pojawi się w Helldivers 2.

Wojna pancerna

Obecnie Helldivers 2 oferuje ekscytującą kooperację w trybie wieloosobowym, w którym gracze wcielają się w żołnierzy piechoty, choć wkrótce może się to zmienić. Internet pełen jest materiałów pokazujących rozgrywkę z udziałem mechów i wszystko wskazuje na to, że to właśnie one będą nowym dodatkiem do gry. Oczywiście przyciągnęło to uwagę wielu fanów, którzy zaczęli spekulować na temat możliwych implikacji takiego dodatku do działań wojennych.

 

 

Bardzo wątpimy, że Helldivers 2 zamieni się w Titanfall 2 w najbliższym czasie. Jednak pilotowanie zmechanizowanego pancerza zdolnego do zasypywania wroga deszczem ognia z działek automatycznych wydaje się dość ekscytującą opcją dla każdego Helldivera. W każdym razie Arrowhead Game Studios nie potwierdziło jeszcze, czy mechy pojawią się w grze. Niedawno studio potwierdziło, że plan rozwoju Helldivers 2 po premierze ulegnie znaczącym zmianom, ponieważ ogromne wsparcie otrzymane przez grę wymaga bardziej ambitnych planów.

Helldivers 2 działa jako swego rodzaju usługa na żywo. System Warbonds jest dostosowany tak, aby można było w pełni cieszyć się grą, wydając pieniądze na podstawową grę, a studio chce to utrzymać. Dodanie mechów brzmi bardziej jak funkcja, która zostanie dodana do podstawowej gry, a nie coś, co odblokujesz dla swojej postaci, ale będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby dowiedzieć się, co się z tym wszystkim stanie.

Tymczasem Helldivers 2 oferuje jedną z najlepszych kooperacyjnych strzelanin trzecioosobowych w swoim gatunku i możesz kupić tani klucz steam do Helldivers 2 na dowolną platformę dzięki naszej porównywarce.

106.93zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare