Hitman 3: znamy wszystkie miejsca docelowe

Hitman 3: znamy wszystkie miejsca docelowe

Zostało mniej niż dziesięć dni do premiery Hitman 3 - wkrótce skończy się oczekiwanie dla wszystkich fanów serii, którzy chętnie zagrają ponownie jako Agent 47.

W ostatnich tygodniach mogliśmy dowiedzieć się więcej o Hitman 3 dzięki kampanii promocyjnej gry. Mogliśmy też rzucić okiem na rozgrywkę w wersji VR na konsole Playstation, a nieco wcześniej IO Interactive pokazało początek pierwszej misji gry w Dubaju i ujawniło, że będzie sześć miejsc, które będziemy mogli odwiedzić w Hitman 3.

Choć wiedzieliśmy już, że zostaniemy wysłani do Dubaju, Chin i Anglii, nie mieliśmy pojęcia, dokąd jeszcze udamy się w grze. Ale nie jest to już tajemnicą, bo IO Interactive ujawniło je wszystkie w blogu na oficjalnej stronie. Dlatego też, Niemcy, Argentyna i Rumunia zwieńczą podróż Agenta 47. IO Interactive opublikowało również kilka dodatkowych informacji na temat każdego z nich:

Berlin, Niemcy

Udaj się na obrzeża Berlina, miasta znanego z baśni, żywego stylu i chaotycznego życia nocnego. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do refleksji i odpoczynku, czy też chcesz doświadczyć zawrotnego przypływu adrenaliny w epickim rave, Berlin pomoże Ci znaleźć obie te rzeczy i wszystko pomiędzy nimi.

Mendoza, Argentyna

Jako jeden z najbardziej znanych regionów winiarskich w Ameryce Południowej, Mendoza jest idealnym miejscem do podziwiania pięknych zabytków i poznanych smaków Argentyny. Od pochyłych wzgórz po nowoczesne winnice, jest tu wiele możliwości do odkrycia.

Karpaty, Rumunia

Ostatnia misja w Trylogii World of Assassination zaprowadzi Cię w Karpaty.

 

 

Nie ma zbyt wielu informacji na temat ostatniej lokalizacji, prawdopodobnie po to, aby nie zepsuć zbytnio zakończenia gry. Kolejność, w jakiej Agent 47 będzie podróżował do tych różnych miejsc na całym świecie, jest następująca: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Dartmoor (Wielka Brytania), Berlin (Niemcy), Chongqing (Chiny), Mendoza (Argentyna) i Karpaty (Rumunia). Więcej informacji powinno być dostępnych przed premierą Hitman 3 w dniu 21 stycznia, przynajmniej w zwiastunie premierowym. Jeśli chcesz dostać tę grę w najlepszej cenie, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare