Instant Gaming EU
 
 

Helldivers 2 wygląda niesamowicie w najnowszym zwiastunie

Helldivers 2 wygląda niesamowicie w najnowszym zwiastunie

Helldivers 2 obiecuje głęboko wciągające doświadczenie kooperacyjne dla tych, którzy szukają pełnej akcji rozgrywki. Rozgrywająca się w galaktyce rozdartej wojną gra stawia przed graczem zadanie ochrony ludzkości i walki o przyszłość Super Ziemi. W scenariuszu, który przypomina Starship Troopers, wcielasz się w rolę żołnierza zanurzonego w kampanii mającej na celu unicestwienie wrogich sił obcych w całej galaktyce.

Helldivers 2 zawiera znaczące ulepszenia w porównaniu do swojego poprzednika, a także zmiany w widoku trzecioosobowym, aby zapewnić jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia. Mając do dyspozycji mnóstwo broni i gadżetów, a także dzieląc rozgrywkę z maksymalnie trzema innymi graczami, gra oferuje taktyczne podejście do walki, w którym praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Pistolety, broń wiązkowa, materiały wybuchowe, drony wartownicze i inne rodzaje sprzętu pozwalają na szeroki zakres wyposażenia, aby dostosować się do każdego rodzaju wroga i nieoczekiwanej sytuacji na polu bitwy.

Bliższe spojrzenie

Dotychczas opublikowane materiały z Helldivers 2 pozostawiały pewne wątpliwości co do grafiki, ale zostały one rozwiane w najnowszym materiale wideo z gry. Materiał ujawniony podczas Sony State of Play kilka dni temu pokazuje wyższą rozdzielczość i znacznie lepiej pozycjonuje grę na nadchodzącą premierę.

 

 

Helldivers 2 będzie dostępne 8 lutego wyłącznie na PlayStation 5 i PC. Gra będzie oferować wiele sposobów na ulepszenie rozgrywki dzięki systemowi Warbonds, który zapewnia dostęp do nowych elementów kosmetycznych oraz potężnych broni i wyposażenia, które otwierają nowe strategie drużynowe i opcje taktyczne.

Jeśli chcesz zaciągnąć się do armii, aby bronić Super Ziemi, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić kod cyfrowy do gry Helldivers 2 i przygotuj się do akcji w przyszłym tygodniu.

113.95zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare