Instant Gaming EU
 
 

Helldivers 2 przerósł wszelkie oczekiwania

Helldivers 2 przerósł wszelkie oczekiwania

Jeśli rok 2024 rozpoczął się od niespodziewanego sukcesu Palworld, to Helldivers 2 sprawił, że wielu graczy szybko o nim zapomniało. Oczywiście każda z gier oferuje inny rodzaj doświadczenia, ale strzelanka stworzona przez Arrowhead Game Studios jest równie popularna jak gra od Pocketpair, jeśli nie bardziej. Helldivers 2 miał nieco wyboistą premierę z powodu ogromnego napływu graczy, co spowodowało wiele problemów z serwerami. Deweloper szybko jednak nad wszystkim zapanował, ograniczając populację serwerów i obecnie gra działa płynnie. Co ważniejsze, Arrowhead rozpoczęło wydawanie dodatkowej zawartości do gry, tak jak początkowo planowało, co jest pewnym sposobem na utrzymanie graczy w grze. Pojawienie się mechów w grze miało znaczący wpływ na działania wojenne, ponieważ radzenie sobie z ciężko opancerzonymi celami było dość skomplikowane, a teraz siły Super Earth mają nową broń w swoim arsenale, aby dać wrogom posmakować ich własnego lekarstwa.

Rekordowa sprzedaż

W tych okolicznościach nie dziwi fakt, że Helldivers 2 sprzedał się już w ponad 8 milionach egzemplarzy, pozycjonując się jako jeden z bestsellerów 2024 roku. Wkrótce po premierze gra stała się największą premierą PlayStation na Steam w historii. Prawie nikt nie spodziewał się tak dobrych wyników dla gry, która wydaje się działać "znacznie powyżej oczekiwań" według niektórych ekspertów z branży. Arrowhead Game Studios wydaje się być w stanie utrzymać zainteresowanie graczy grą, a teraz plotki wskazują na dodanie nowej frakcji do gry, choć nic nie zostało jeszcze potwierdzone w tej sprawie.

 

 

Helldivers 2 przyjmuje unikalne podejście do akcji, z deweloperami obserwującymi postęp kampanii i reagującymi w czasie rzeczywistym na wydarzenia. Samo to gwarantuje najlepsze możliwe wrażenia dla graczy, którzy nie mogą tak naprawdę przewidzieć, czego się spodziewać poza wymagającym doświadczeniem. Liczba sprzedanych kopii Helldivers 2 na PC i PlayStation rośnie z każdym tygodniem i nie wygląda na to, by miało się to w najbliższym czasie skończyć. Tymczasem większość innych kooperacyjnych strzelanek wydaje się być w stagnacji.

Jeśli szukasz wyjątkowego doświadczenia kooperacyjnego, które sprawi, że będziesz przyklejony do ekranu przez wiele godzin, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Helldivers 2 i przygotuj się na zanurzenie się w epickim doświadczeniu wojennym podczas walki o Super Ziemię.

111.97zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare