Premiera Helldivers 2 z nieoczekiwanymi funkcjami

Premiera Helldivers 2 z nieoczekiwanymi funkcjami

Helldivers 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Gra obiecuje wyjątkową rozgrywkę wieloosobową, w której zmierzysz się z zagrożeniami ze strony kosmitów w trudnych bitwach taktycznych w całej galaktyce, aby obronić Super Ziemię. Helldivers 2 różni się znacznie od swojej poprzedniczki, ponieważ jest strzelanką trzecioosobową, ale zachowuje tego samego ducha i wzbogaca rozgrywkę o mnóstwo nowości. Ponadto gra oferuje możliwość odblokowania mnóstwa dodatkowej zawartości w postaci nowych broni, pancerzy, wyposażenia, opcji dostosowywania i nie tylko. Deweloper Arrowhead Game Studios do ostatniej chwili trzymał jednak w tajemnicy najważniejszą cechę gry, która może wyróżnić ją na tle innych strzelanek.

 

 

Pod stałym nadzorem

Arrowhead Game Studios będzie bezpośrednio zaangażowane w rozgrywkę w Helldivers 2. Studio deweloperskie ujawniło, że grupa ludzi będzie obserwować rozgrywkę i reagować w czasie rzeczywistym. Ideą studia jest bezpośrednie reagowanie na to, co dzieje się w grze, aby zapewnić graczom lepsze wrażenia. W Helldivers 2 jesteś zanurzony w wojnie, która rozprzestrzeniła się w całej galaktyce, a siły wroga mają swoje własne cele i zadania. Osoby obserwujące rozgrywkę mają do dyspozycji szereg narzędzi, które mogą być wykorzystane do pomocy graczom, ale także do modyfikowania tego, co dzieje się w grze, aby zapewnić graczom jak najbardziej wartościowe wrażenia.

"Przyjrzą się temu, co zrobiłeś, odpowiedzą na sposoby, w jakie zachowywałeś się jako społeczność, i zareagują w sposób, który później zmieni oblicze galaktyki. Więc jeśli oczyścisz drogę do niektórych planet, do których musisz się dostać, i przejmiesz następne terytorium i następne, trudno powiedzieć, co wrogowie mogą zrobić w odpowiedzi... mogą spróbować okrążyć, spotkać się z tobą twarzą w twarz lub zrobić coś innego".

Helldivers 2 nie będzie typową grą, w której po premierze pojawi się kilka poprawek błędów i DLC. Deweloper zamierza nadal mieć wiele do powiedzenia na temat tego, co dzieje się w ich grze w sposób, jakiego gracze nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Helldivers 2 jest już dostępne na PC i PlayStation 5. Jak to zwykle bywa, gra nadal ma kilka błędów, które są naprawiane w chwili pisania tego artykułu, ale ogólne wrażenia z gry są dość odświeżające i wyjątkowe. Jeśli chcesz zostać Helldiverem, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey do Helldivers 2.

110.49zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare