You are here
We also support
 
 
 
 

Halo: The Master Chief Collection dostanie cross-play

Halo: The Master Chief Collection dostanie cross-play
4 sie 2020, 12:57

Jak powiedzieliśmy w poprzednim artykule, możliwe wieloosobowe funkcje Halo Infinite były w umysłach fanów Halo w ciągu ostatnich kilku dni i prawdopodobnie tak będzie do czasu, aż 343 Industries wyjaśni, jaki rodzaj multiplayer nowej gry Halo będzie zawierać. Jednak Halo Infinite jeszcze tu nie dotarło, a większość fanów zajmuje się Halo: The Master Chief Collection, dzięki któremu oryginalna trylogia Halo stała się dostępna na PC wraz z ostatnim wydaniem Halo 3. Dzięki temu Halo: The Master Chief Collection staje się najbardziej kompletną kompilacją gier Halo, jaką kiedykolwiek stworzono, a także daje graczom możliwość cieszenia się ulubionymi tytułami Halo z dużo lepszą grafiką. Jeśli jednak pomyślelibyście, że 343 Industries zapomni o Halo: The Master Chief Collection teraz, gdy Halo Infinite jest w centrum uwagi, będziecie zaskoczeni wiedząc, że zapowiedzieli oni nowe funkcje dla tej kompilacji.

Halo: The Master Chief Collection ujrzy dodanie cross-play'u pomiędzy PC i Xbox'em i nie będziesz musiał czekać zbyt długo na to, żeby to się stało. Deweloper 343 Industries ogłosił w aktualizacji na oficjalnej stronie internetowej gry, że pracuje nad cross-play'em, który powinien zostać wydany w tym roku wraz z Input Based Matchmaking oraz Server Region Selection. Along with those additions, Halo: The Master Chief Collection Wraz z tymi dodatkami, Halo: The Master Chief Collection będzie również wspierać użycie klawiatury i myszy na Xboxie. Wszystko to oznacza tylko, że będziesz mógł wybrać grę z ludźmi z tego samego regionu, którzy używają tego samego urządzenia wejściowego co Ty, negując wszelkie możliwe korzyści, niezależnie od platformy, na której grasz.

 

 

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów Halo, ale jednocześnie jest to kolejny czynnik, który wywiera presję na wydanie Halo Infinite. Biorąc pod uwagę, że Halo: The Master Chief Collection oferuje tak wiele opcji gry dla graczy, nowa odsłona w serii Halo będzie musiała być naprawdę dobra, jeśli chce, aby ludzie porzucili to, w co grają teraz. Mamy nadzieję, że deweloperzy wkrótce ujawnią więcej informacji na temat Halo Infinite, ale przynajmniej mamy świetną kompilację gier Halo, aby się do tego czasu dobrze bawić.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare