Halo 3 uzupełnia oryginalną trylogię na PC

Halo 3 uzupełnia oryginalną trylogię na PC

Kiedy fani serii Halo usłyszeli, że będą mogli zagrać oryginalną trylogię na PC, podekscytowali się nią. Jeszcze lepiej było, gdy 343 Industries and Saber interactive potwierdziło, że te gry będą częścią Halo: The Master Chief Collection, kompilacji remasterów, które będą dostępne na PC i które będą zawierały Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODSTHalo 4. To wszystko, o czym fan serii mógłby marzyć w pięknym opakowaniu i dostępne na platformie, która może zaoferować znacznie lepszą grafikę niż poszczególne konsole. Jedynym problemem jest to, że te gry nie były dostępne od samego początku i musieliśmy czekać na ich stopniowe wydawanie, ale teraz, gdy Halo 3 jest w końcu dostępne, możemy zagrać w oryginalną trylogię Halo za jednym zamachem.

 

Halo 3 zostało wczoraj wydane na PC, a ci gracze, którzy posiadają Halo: The Master Chief Collection mają już do niego dostęp. Wygląda na to, że wielu graczy z niecierpliwością czekało na jego premierę na PC, ponieważ liczba graczy na Steam gwałtownie wzrosła, pobijając stary rekord jednoczesnych użytkowników grających Halo: The Master Chief Collection i osiągając szczyt 46.618. Steam odnotowała również znaczny wzrost liczby sprzedanych egzemplarzy.

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serii Halo, czy po prostu chcesz się trochę zabawić grając w Halo 3 na komputerze, powinieneś rozważyć zakup Halo: The Master Chief Collection i mieć dostęp do wszystkich gier w nim zawartych. Halo 3 można kupić osobno, ale Halo 3: ODST powinno być dodane w kolejnych miesiącach i uzyskanie całej kompilacji jest nieco tańsze. Jak zwykle, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić Halo: The Master Chief Collection, musisz tylko odwiedzić naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare